Informacje prasowe

RMF FM pierwszą stacją radiową w Polsce w systemie CHILD ALERT

07/01/2014
RMF FM jest pierwszą i na razie jedyną stacją radiową, która podpisała porozumienie z Komendą Główną Policji o nawiązaniu współpracy związanej z komunikatem alarmowym Child Alert.

RMF FM na Święta: gwiazdy odwiedzają w domach słuchaczy

19/12/2013
Polskie gwiazdy odwiedzają w domach słuchaczy RMF FM. Świąteczne RMF FM z polityczną Szopką Dziennikarską, koncertem Najpiękniejszych Kolęd i spacerem po Nowym Jorku.

RMF FM jedną z najlepszych polskich marek

17/12/2013
RMF FM znalazło się na podium w kategorii Media i wydawnictwa w przygotowanym przez Rzeczpospolitą „Rankingu Polskich Marek. Najdroższe, najsilniejsze, najbardziej znane marki”.

RMF FM zdecydowanie dystansuje pozostałe stacje ogólnopolskie

10/12/2013
Radio RMF FM jest najchętniej wybieraną ogólnopolską stacją radiową wśród osób z prestiżowych grup zawodowych. Jak wynika z najnowszej fali badań Instytutu Millward Brown każdego dnia stacji słucha 32,4% przedsiębiorców, osób na kierowniczych stanowiskach i przedstawicieli wolnych zawodów.

Świąteczna kampania RMF Classic

10/12/2013
RMF Classic wystartował 6 grudnia z nową kampanią promująca świąteczną muzykę i program z Michaelem Buble’. Kampania potrwa do świąt i obejmuje internet (m.in. największe polskie portale). Za kreację oraz za zakup mediów odpowiada Dział Promocji Grupy RMF.

Choinki pod choinkę od RMF FM w 12 polskich miastach

09/12/2013
11 grudnia rusza wielka świąteczna akcja RMF FM – Choinki pod choinkę. Świąteczny konwój RMF FM odwiedzi 12 miast (m.in. Katowice, Kraków, Warszawę, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Rzeszów), których mieszkańcy będą mogli otrzymać choinki i wygrać nagrody w konkursach organizowanych wspólnie ze sponsorem akcji – firmą Wawel.

Tomasz Skory TORpedą MediaTorów 2013

09/12/2013
Tomasz Skory, dziennikarz RMF FM, został uznany przez studentów za TORpedę - dziennikarza, „który szybko i rzetelnie komentuje rzeczywistość”.

"Bajki oparte na Faktach" – niezwykły prezent od RMF FM na Mikołajki

05/12/2013
RMF FM rusza z kolejną charytatywną akcją dla chorych dzieci. Z okazji Dnia Świętego Mikołaja dziennikarze przygotowali niezwykłą płytę z bajkami. Audiobook z najsłynniejszymi wierszami Juliana Tuwima 6 grudnia trafi do małych pacjentów szpitali dziecięcych w całej Polsce.

Najpiękniejsza Muzyka na Święta! - wspólny plebiscyt RMF Classic i TVP Rozrywka

05/12/2013
6 grudnia rusza wspólna akcja RMF Classic i TVP Rozrywka – Plebiscyt na najpiękniejszą świąteczną piosenkę. Słuchacze i widzowie będą głosować na jeden z 10 świątecznych utworów na stronie www.rmfclassic.pl. Do wygrania niezwykłe nagrody – mnóstwo świątecznych płyt i pendrivy z limitowanej serii RMF Classic. Finał Plebiscytu rano 27 grudnia w RMF Classic i w Pytaniu na Śniadanie w Telewizyjnej Dwójce.

W RMF Classic wyłącznie świąteczne przeboje

04/12/2013
Od 6 grudnia przez trzy tygodnie przed Bożym Narodzeniem RMF Classic będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje 24 godziny na dobę. To kontynuacja pierwszego w Polsce projektu radiowego, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

Wyjątkowa płyta pod choinkę od RMF Classic

02/12/2013
3 grudnia ukazuje się nowy album RMF Classic – „Najpiękniejsza Muzyka na Święta”.

RMF FM najbardziej opiniotwórczą stacją radiową

27/11/2013
Jak wynika z najnowszego raportu z badań Instytutu Monitorowania Mediów Radio RMF FM jest najbardziej opiniotwórczą stacją radiową. W październiku powoływano się na RMF FM częściej niż na pozostałe 4 stacje w rankingu opiniotwórczości mediów łącznie (Tok FM, Zet, Trójkę i Jedynkę).

Dział Sprzedaży Grupy RMF najlepszy według Media&Marketing Polska

26/11/2013
Grupa RMF zajęła pierwsze miejsce w rankingu najlepszych biur reklamy polskich mediów w kategorii radio. Zestawienie opublikował miesięcznik "Media&Marketing Polska" w Raporcie Specjalnym "Biura Reklamy".

"Wstawaj nie udawaj" z własnym kanałem na RMFon.pl

20/11/2013
Maciek Rock i Irek Jakubek od dzisiaj są już dostępni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Program „Wstawaj, nie udawaj” jest pierwszą audycją poranną dostępną na radiowej platformie RMFon.pl.

Grupa RMF ogłasza cenniki zimowe

18/11/2013
Zgodnie z oficjalnymi zasadami sprzedaży, na 6 tygodni przed wprowadzeniem, Grupa RMF publikuje cenniki swoich produktów na okres od 30.12.2013 do 2.03.2014.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY