Informacje prasowe

Wzrasta zasięg dzienny RMF Classic!

15/04/2013
Wzrasta zasięg dzienny RMF Classic. Jak wynika z najnowszej fali badań Instytutu Millward Brown każdego dnia stacja dociera do 425 tys. osób w całej Polsce.

Dynamiczny wzrost słuchalności RMF FM

10/04/2013
Udział w czasie słuchania RMF FM dynamicznie wzrasta. Jak wynika z najnowszej fali badań Instytutu MillwardBrown wynosi on obecnie 25,5%. Wynik RMF FM jest o 70% wyższy niż udział w czasie słuchania następnej w rankingu stacji konkurencyjnej.

Najnowsza składanka RMF FM

05/04/2013
Ukazuje się właśnie najnowsza składanka RMF FM - "RMF FM Najlepsza Muzyka na wiosnę 2013".

RMF Tekściory – nowa stacja na RMFon.pl

05/04/2013
Od dzisiaj na portalu Rmfon.pl dostępna jest nowa stacja- RMF Tekściory. Stacja przygotowana została razem z serwisem z Grupy Interia – Tekściory (serwis z tekstami piosenek).

Wielkanoc w RMF FM - Magda Gessler i Beata Tyszkiewicz w wielkanocnej ramówce

28/03/2013
Magda Gessler podpowie słuchaczom RMF FM co ugotować, jak najlepiej udekorować świąteczny stół i jak poradzić sobie w wielkanocnych sytuacjach awaryjnych. Beata Tyszkiewicz słowami Jana Brzechwy przypomni zasady savoir vivre’u, obowiązujące także w Lany Poniedziałek, a Darek Maciborek po raz pierwszy poprowadzi świąteczny program z Anią Dąbrowską.

Wielkanoc w RMFon.pl

28/03/2013
Z okazji Świąt przygotowaliśmy w RMFonie kilka muzycznych niespodzianek. Świąteczny nastrój budować będzie jedna ze stacji RMFon - RMF Nostalgia. W piątek i sobotę będzie można posłuchać tu nastrojowej muzyki, wprowadzającej w klimat Wielkiej Nocy.

Wielkanoc w RMF Classic

27/03/2013
Słynny kompozytor Michał Lorenc zdradzi, jaka muzyka wywołuje u niego duchowe katharsis, a satyryk Michał Ogórek będzie uczył nas śmiania z siebie samych. Z kolei dwójka niezwykłych wokalistów - Stanisław Soyka i Halinka Mlynkova - wyzna, jaką muzyką brzmi ich Wielkanoc, a o najważniejszych, „wielkich nocach” w swoim życiu opowiedzą nam m. in. Grzegorz Jarzyna i słynny kardiochirurg prof. Jerzy Sadowski.

Grupa RMF kupuje sieć Radio Gra

19/03/2013
Spółka Multimedia (Grupa RMF) nabyła od Mediów Regionalnych Grupę GRA - sieć czterech stacji radiowych nadających program pod szyldem Radio GRA.

RMF FM liderem słuchalności wśród osób „na stanowiskach”

11/03/2013
Jak wynika z badań Instytutu MillwardBrown SMG/KRC Radio RMF FM jest niekwestionowanym liderem słuchalności wśród osób pracujących na odpowiedzialnych, często decyzyjnych stanowiskach, wymagających nierzadko wysokich kwalifikacji merytorycznych (funkcje kierownicze, właściciele firm, wolne zawody, pracownicy umysłowi).

Satelitarne Studio Watykańskie RMF FM

11/03/2013
Na czas konklawe Radio RMF FM uruchamia specjalne Satelitarne Studio Watykańskie, z którego przez kilka najbliższych dni będą nadawane specjalne wydania Faktów. Z Rzymu będą także nadawane: Kontrwywiad RMF FM oraz Popołudniowa Rozmowa Dnia.

Trzy nowe osoby dołączają do redakcji Faktów i RMF24.pl

11/03/2013
Redakcje "Faktów" RMF FM i portalu informacyjnego RMF24.pl wzmocni trzech nowych dziennikarzy: Aneta Łuczkowska, Magdalena Jadach i Jakub Berent.

MocArty 2012 – trzecia edycja nagród RMF Classic

26/02/2013
25 lutego w restauracji Koncept 13 w domu handlowym VitkAc w Warszawie wręczono po raz trzeci MocArty RMF Classic.

RMF FM najbardziej opiniotwórczym medium elektronicznym

12/02/2013
RMF FM wyprzedził w ubiegłym roku TVN24 stając się najbardziej opiniotwórczym medium elektronicznym w Polsce, wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów.

Specjalny serwis walentynkowy na RMFon.pl

12/02/2013
Portal internetowych stacji radiowych RMFon przygotował z okazji Walentynek specjalny serwis, w którym od 9 lutego internauci mają możliwość zadedykowania ukochanej osobie jednej z trzydziestu najpiękniejszych piosenek o miłości w stacji RMF Love.

RMF FM liderem słuchalności w komercyjnej grupie słuchaczy radia

12/02/2013
Jak wynika z badań Instytutu MillwardBrown SMG/KRC radio RMF FM jest liderem słuchalności w komercyjnej grupie słuchaczy radia (osoby w wieku 16-49 lat). Każdego dnia prawie 1/3 Polaków w tym wieku słucha właśnie RMF FM.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY