Informacje prasowe

Grupa RMF zmienia logo

20/09/2016
Grupa RMF wprowadza w komunikacji zewnętrznej nowe logo i nowy sposób identyfikacji wizualnej. Odświeżony znak wykorzystuje żółty kolor, charakterystyczny dla głównej stacji nadawcy – radia RMF FM, najbardziej znanego brandu radiowego w Polsce.

Jesień nowości i sprawdzonych pozycji w RMF Classic

06/09/2016
Startuje jesienna ramówka RMF Classic. W porannym programie pojawiły się nowe felietony kulinarne, w paśmie dziennym proponujemy zabawę w filmowe rebusy, a wieczorem czytamy nową powieść - kryminał Remigiusza Mróza. Na antenę wracają też codzienne magazyny tematyczne.

Place zabaw i strefy edukacyjno-sportowe dla setek dzieci od RMF FM

01/09/2016
W ramach kolejnej edycji akcji charytatywnej „Lepsze Jutro z RMF FM” w czterech województwach powstały place zabaw, gry edukacyjne na świeżym powietrzu i ścieżki zdrowia. Dostały je przedszkole w Dobroszycach na Dolnym Śląsku, szkoła podstawowa w Zagórzu na Podkarpaciu, dom dziecka w Olsztynie oraz świetlica w Krzczonowicach w województwie świętokrzyskim.

RMF FM wzmacnia publicystykę i wprowadza nowy magazyn reporterski

30/08/2016
W jesiennej ramówce RMF FM zaoferuje słuchaczom aż trzy cykle wywiadów oraz nowy magazyn reporterski o niezwykłych i niedostępnych miejscach emitowany w niedzielnych "Faktach".

RMF FM wprowadza nową, jesienną ramówkę

29/08/2016
W jesiennej ramówce RMF FM wprowadza wiele nowości: w porannej audycji pojawi się konkurs, w którym można wygrać 10 tys. zł, swój program będzie miał lider zespołu TSA Marek Piekarczyk, pojawią się też dwa nowe duety prowadzących i dwie rozmowy dnia.

Robert Mazurek poprowadzi poranne rozmowy w RMF FM

17/08/2016
Od 1 września „Poranną rozmowę w RMF FM” (po Faktach o godzinie 8) poprowadzi Robert Mazurek. Od września pojawi się też drugi wywiad, po godzinie 18, prowadzony przez Marcina Zaborskiego.

Grupa RMF publikuje jesienne cenniki swoich produktów

25/07/2016
Dynamicznie rośnie słuchalność RMF FM. W 2 kwartale 2016 roku stacja zanotowała udział w czasie słuchania na poziomie 25,4%. Oznacza to, że poprawiła swój wynik w stosunku do analogicznej fali z ubiegłego roku o 5,1%, a w stosunku do I kwartału o 6,3%.

RMF FM wysyła słuchaczy na wakacje i zaprasza gwiazdy do miast wskazanych w plebiscycie

24/06/2016
Tego lata RMF FM prezentuje m.in. nowe programy poświęcone wydarzeniom na świecie, zaprasza słuchaczy na Wyspy Kanaryjskie oraz przedstawia im muzykę, jakiej jeszcze w tej stacji nie było.

Słuchacze RMF FM zapraszają gwiazdy muzyki do sześciu polskich miast

21/06/2016
5 lipca, wielkim koncertem topowej artystki na Równi Krupowej w Zakopanem rozpoczyna się tegoroczna edycja letniej akcji RMF FM Koncert za jeden uśmiech – najgorętsza trasa koncertowa tych wakacji!

Rodziny polskich piłkarzy na antenie RMF FM

24/05/2016
W czwartek 26 maja dziennikarze RMF FM w programie „Nasze chłopaki” (od 10 do 15) ujawnią wiele tajemnic naszej narodowej drużyny piłkarskiej.

Scholz & Friends Warszawa zwycięzcą konkursu na najlepszy spot radiowy

11/04/2016
Agencja Scholz & Friends Warszawa za spot z kampanii „#dziejesięwpolsce” Wirtualnej Polski otrzymała nagrodę główną w Konkursie Grupy RMF i miesięcznika „Press” na najlepszą kreację spotu radiowego. Uroczystość wręczania nagród odbyła się podczas gali AdMan Roku 2015.

Wielkanoc w RMF Classic

24/03/2016
Tajemnice opactwa w Staniątkach, w Tatrach z TOPR-em, śpiewanie z Alicją Majewską i wizyta w ptasim azylu – to niektóre propozycje RMF Classic na Wielkanoc.

Wielkanoc w RMF FM

23/03/2016
Listy przebojów największych polskich gwiazd, radioturniej i wielki ranking polskich komedii stworzony przez słuchaczy – to przepis na tegoroczną Wielkanoc w RMF FM. Świąteczną ramówkę stworzą słuchacze oraz gwiazdy polskiej muzyki. To oni właśnie będą mieli duży wpływ na takie programy jak „Piosenki Waszego życia” oraz „Śmieszne bo polskie”.

6. edycja MocArtów RMF Classic

01/02/2016
1 lutego na stronie rmfclassic.pl ruszyło głosowanie w 6. edycji Plebiscytu MocArty RMF Classic. Do 21 lutego słuchacze RMF Classic mogą oddać głos na swoich faworytów w 4 kategoriach.

Nowe cenniki reklamowe Grupy RMF

28/01/2016
Grupa RMF przedstawiła cenniki swoich stacji i pakietów, obowiązujące od 29 lutego 2016.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY