Informacje prasowe

RMF FM w długi weekend : Paranienormalni Szoł, koncert na dachu i wybór Królowej i Króla Disco

02/06/2015
W długi czerwcowy weekend RMF FM proponuje programy rozrywkowe z udziałem najlepszych kabaretów, programy muzyczne i relację z koncertu na dachu we Wrocławiu.

RMF FM najczęściej cytowanym medium w Polsce

28/05/2015
Według najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów w kwietniu br. RMF M było najczęściej cytowanym medium w Polsce.

Robert Więckiewicz i Borys Szyc jako smoki w nowym audiobooku RMF FM

28/05/2015
Audiobook na Dzień Dziecka z bajkami dla najmłodszych to już radiowa tradycja. W tym roku z okazji 1 czerwca – w ramach corocznych akcji charytatywnych - RMF FM przygotowało dla dzieci wyjątkową niespodziankę – słuchowisko pt. "Legenda o smoku Barabanie i Pomponie Dratewce". To opowieść prosto z Krakowa, napisana specjalnie przez znaną i popularną autorkę książek dla najmłodszych - Joannę Olech. W słuchowisku udział wzięły najbardziej lubiane gwiazdy - filmu, sportu i muzyki.

Nowe cenniki reklamowe Grupy RMF na lato

21/05/2015
Grupa RMF modyfikuje cenniki reklamowe na lato. Spoty w RMF FM zdrożeją średnio o 2,7%, a w RMF Classic o 2,3%. Zmienie nie ulegną ceny w sieci RMF MAXXX.

Power FM – nowy pakiet reklamowy na rynku radiowym

18/05/2015
Grupa RMF i Audytorium 17 wprowadzają na rynek nowy, zasięgowy pakiet handlowy – Power FM, w skład którego wchodzą stacje obu podmiotów. Power FM to pakiet o największym zasięgu dziennym spośród wszystkich dostępnych na rynku tego typu ofert, dociera codziennie do 11,8 mln słuchaczy w Polsce.

Bauer wchodzi na rynek radiowy w 4 krajach skandynawskich

11/05/2015
Bauer przejął SBS Discovery Radio, właściciela stacji radiowych w Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Rozgłośnie grupy docierają każdego tygodnia do ponad 10 milionów mieszkańców krajów skandynawskich. Najsilniejsze marki grupy w regionie to Mix Megapol, NOVA, Iskelmä i Radio Norge.

RMF FM rozwinie polskie flagi na najwyższych szczytach pasm górskich

28/04/2015
2-ego maja, w dniu Święta Flagi, reporterzy RMF FM wyjdą w góry, by rozwinąć polską flagę na najwyższych szczytach pasm górskich (Rysach, Tarnicy, Łysicy, Śnieżce i Babiej Górze). O efektach wędrówki dziennikarze będą informować słuchaczy na bieżąco w Faktach RMF FM i na www.rmf24.pl.

RMF FM zaprasza dyrektora FBI do Muzeum Auschwitz

21/04/2015
RMF FM zaprasza dyrektora Federalnego Biura Śledczego na lekcję historii do Muzeum Auschwitz-Birkenau. Bilet dla Jamesa Comeya zarezerwowaliśmy na 10 czerwca 2015 roku. Chcemy w ten sposób zaprotestować przeciwko fałszowaniu historii.

Nowy program Macieja Dowbora w RMF FM

15/04/2015
W sobotę 18 kwietnia o godzinie 9.00 debiutuje nowy program w RMF FM „Rozmowy w biegu”, którego gospodarzem będzie Maciej Dowbor.

1/3 słuchaczy w grupie komercyjnej wybiera RMF FM

14/04/2015
Jak wynika z najnowszej fali badań Instytutu Millward Brown Radio RMF FM zdecydowanie wyprzedza konkurencyjne stacje radiowe pod względem udziału w czasie słuchania. Wynik RMF FM jest niemal dwukrotnie wyższy niż wynosi udział w czasie słuchania następnej w rankingu stacji radiowej.

Wielkanoc w RMF Classic - spotkania z niezwykłymi ludźmi i wspaniałe koncerty

02/04/2015
Wielkanoc w RMF Classic – rozmowy o cudzie życia z profesorem Januszem Skalskim, o tajemnicach ludzkiego umysłu z profesorem Jerzym Vetulanim i o sekretach drzew rosnących w ogrodzie maestro Krzysztofa Pendereckiego.

Wielkanoc w RMF FM

01/04/2015
Muzyczna Wielkanoc w RMF FM to m.in. świąteczne audycje Agnieszki Chylińskiej, Igora Herbuta, Huberta Urbańskiego, Marcina Jędrycha i Darka Maciborka. Oprócz tego na antenie opowieści polskich medalistów, jak przygotować gwiazdorskie święta i polskich celebrytów, jak pomagać.

Słuchacze RMF FM wyjeżdżają do Londynu

30/03/2015
RMF FM jest patronem wielkiego muzycznego wydarzenia w Londynie: Top Music Wembley 2015. Z tej okazji przygotowało dla swoich słuchaczy 100 wejściówek na ten konkurs.

Nowe pokolenie słuchaczy RMF FM

16/03/2015
RMF FM w dniu swoich 25. urodzin witało na świecie nowe pokolenie słuchaczy – młodym mamom wręczało wyprawki. Akcja spotkała się z niezwykłym odzewem, otrzymaliśmy ponad 6,5 tysiąca zdjęć noworodków. Niektóre mamy starały się nawet przyspieszyć lub opóźnić poród, by szczęśliwe rozwiązanie nastąpiło dokładnie 15 stycznia.

W grupie komercyjnej słuchalność RMF FM ponad dwukrotnie wyższa niż Radia ZET

10/03/2015
Według najnowszej fali badań Instytutu Millward Brown udział w czasie słuchania RMF FM dynamicznie wzrasta. W kolejnych falach stacja wyraźnie zyskuje, a jej wynik jest znacznie wyższy niż w analogicznej fali sprzed roku, podczas gdy wyniki pozostałych stacji ogólnopolskich pogorszyły się.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY