Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

RMF FM rozpoczyna cykl debat wyborczych „Po prostu Polska”
06/09/2019

9 września po godzinie 18. na antenie RMF FM rusza pierwsza z cyklu debat wyborczych pod tytułem „Po prostu Polska”. Debaty odbywać się będą w każdy kolejny poniedziałek czyli 16, 23, 30 września oraz 7 i 11 października.

Wybory w RMF FM

„Po prostu Polska” to największe regularne pasmo debat w popołudniowym prime time (spodziewany udział ponad 1,2 miliona słuchaczy) i unikalny projekt radiowo-multimedialny. Podsumowania i zapowiedzi ukażą się również w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Gospodarzami debat będą m.in. Marcin Zaborski i Patryk Michalski z RMF FM oraz dziennikarze „Dziennika Gazety Prawnej” i Interia.pl.

 Debaty zaczynać się będą w każdy poniedziałek na antenie RMF FM i RMF24 oraz stronie głównej Interii po godzinie 18. Po kilkunastu minutach przeniosą się do internetu, na RMF24.pl i Interia.pl. Wszystkie debaty znajdą się także na stronach Dziennika Gazety Prawnej.

W debatach wezmą udział przedstawiciele ugrupowań: PIS, PO – KO, Lewica, PSL / Koalicja Polska, Konfederacja.  

W każdym programie wystąpią politycy którzy doskonale orientują się w poszczególnych dziedzinach. Dlatego zaproszenia trafią między innymi do aktualnych ministrów oraz do polityków opozycji, którzy mieliby odpowiadać za te ministerstwa.

W czasie debat poruszone będą problemy związane z edukacją, ekologią, zdrowiem, praworządnością, gospodarką oraz spraw światopoglądowych.
drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »