Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Dzień Flagi w RMF FM – spektakularna niespodzianka dla Słuchaczy i Internautów
02/05/2020

Tradycyjnie 2 maja RMF FM świętowało Dzień Flagi – tym razem jednak bez aktywnego udziału słuchaczy. Rano w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie pojawiło się Morze Flag.

Dzień Flagi w RMF FM

Tradycyjnie 2 maja RMF FM świętowało Dzień Flagi – tym razem jednak bez aktywnego udziału słuchaczy. Rano w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie pojawiło się Morze Flag. Akcja była dedykowana wszystkim Polakom – by przypomnieć, że z najgorszych sytuacji zawsze wychodziliśmy obronną ręką i że tym razem też przetrwamy trudny czas! Autorom akcji zależało, by Polacy poczuli się silni i zjednoczeni pod biało-czerwoną! Do samego końca organizatorzy trzymali szczegóły akcji w tajemnicy, by zadbać o bezpieczeństwo i nie kusić Słuchaczy do odwiedzania miejsca! Relacje można było śledzić zarówno na antenie, stronach jak i na fanpejdżach RMF24 i RMF FM.

Przypomnijmy, że świętowanie Dnia Flagi z RMF FM wspólne ze Słuchaczami to już tradycja! Stacja rozpoczęła ją w 2013 roku akcją Szaliki na pomniki. W 2014 wyniesiono balonem gigantyczną biało-czerwoną flagę na wysokość 152 metrów, a w 2015 reporterzy RMF FM wnieśli flagi na pięć górskich szczytów! Rok później świętowano na Rynku Głównym w Krakowie, gdzie w narodowe barwy dziennikarze przystroili Ratusz. Z kolei w 2017 radio zorganizowało biało-czerwoną sztafetę. Ekipa RMF FM przemierzyła kraj z północy na południe, rok później z południa na północ. W 2019 roku, krakowskie Błonia zalało morze biało-czerwonych flag!

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »