Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Bajka od RMF Classic i Artura Andrusa z dedykacją dla dzieci z rodzinnych domów dziecka
31/05/2021

Pełna humoru i dynamicznych zwrotów akcji opowieść „O niedźwiedziu, który uciekł z lasu, bo nie lubił hałasu” będzie emitowana w odcinkach w programie RMF Classic przez cały Dzień Dziecka.
W nagraniu wzięli udział wszyscy dziennikarze stacji oraz sam Autor.

Dzień Dziecka z RMF Classic

To specjalna radiowa adaptacja bajki pochodzącej z książki Artura Andrusa „Bzdurki, czyli bajki dla dzieci i innych” ze znakomitymi ilustracjami Daniela de Latoura, wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Bajka będzie także dostępna w całości jako podcast na stronie rmfclassic.pl.

Ten projekt dziennikarze stacji dedykują przede wszystkim dzieciom i ich opiekunom w rodzinnych domach dziecka. 1 czerwca w programie RMF Classic pojawi się wiele informacji na temat funkcjonowania tych placówek wychowawczych oraz możliwości ich wsparcia.

Tego dnia w RMF Classic przez cały dzień wybrzmiewać będzie Najpiękniejsza Muzyka Filmowa z filmów dla dzieci. Słuchacze mali i duzi usłyszą muzykę, jaka powstała dla nich na przestrzeni ostatnich 80 lat.  

Począwszy od piosenek z legendarnej „Królewny Śnieżki” Disneya z 1937 roku, aż po muzykę z filmu „Co w duszy gra”, który w 2021 roku dostał Oskara w kategorii Najlepsza Muzyka i Najlepszy Film Animowany.

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »