Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

RMF FM organizuje „V Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów”
09/11/2021

11 listopada RMF FM zaprasza na piątą już edycję akcji „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów”. O 12 na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu karaoke największe polskie hity zaśpiewają gwiazdy i słuchacze.

Święto Niepodległości w RMF FM

To będzie wyjątkowa, radośnie patriotyczna impreza z okazji Święta Niepodległości, którą w samo południe rozpocznie wspólne odśpiewanie hymnu. A później, podczas koncertu w formie karaoke polskie hity wszech czasów zaśpiewają Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska. Obok sceny stanie wielki telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Na zakończenie imprezy mini-koncert zagra zespół De Mono.

Impreza będzie na żywo transmitowana na stronie rmf.fm, na profilach stacji w social mediach oraz na portalu Interia.pl. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Pawła Jawora ze studia i Mateusza Opyrchała ze sceny na Rynku.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA,  Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Sarsa, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Lanberry i Marcin Sójka.

Oprócz tego 11 listopada RMF FM po raz pierwszy rozda Złote Brony 2021, czyli nagrody dla oratorów i oraczy  – wyróżnienia za najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej absurdalne wypowiedzi polityków. Od godz. 15 kolejne propozycje prezentować będzie Ola Filipek, a zgryźliwie skomentują je Tomasz Olbratowski i Jacek Tomkowicz. A od 20 na „PoliszDisco” zaprosi Darek Maciborek, który zagra hity, bez których nie obejdzie się żadna polska impreza i domówka.

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »