Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Nowi dziennikarze portalu RMF24.pl i „Faktów RMF FM”
10/01/2022

Do zespołu portalu informacyjnego RMF24.pl dołączyło trzech nowych dziennikarzy: Paweł Kmiecik i Waldemar Stelmach jako redaktorzy oraz Paweł Konieczny jako wydawca w portalu i jednocześnie prezenter „Faktów RMF FM”. Wzmocnili zespół krakowskiego newsroomu.

Większy zespół RMF24.pl

Paweł Kmiecik był dotychczas wydawcą i prowadzącym poranne rozmowy w portalu Silesia24.pl. W mediach jako dziennikarz pracuje od 12 lat, wcześniej był związany z serwisem zawiercianskie.pl, internetowym Radiem Zawiercie, TVP3 Katowice, Radiem FIAT i „Kurierem Zawierciańskim”.

Paweł Konieczny przez ostatnie sześć lat był dziennikarzem Radia Opole, gdzie prowadził pasma poranne, prezentował wiadomości sportowe i relacjonował najważniejsze wydarzenia związane z piłką nożną, siatkówką, koszykówką i piłką ręczną. W maju ub.r. był jednym z dwóch akredytowanych dziennikarzy radiowych na finale siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie. Wcześniej był związany m.in. z Radiem Nysa FM jako prezenter i redaktor naczelny, TVP3 Opole oraz wrocławskimi Radiem Traffic FM i Akademickim Radiem LUZ.

Waldemar Stelmach przez blisko 17 ostatnich lat był związany z portalem Interia.pl, początkowo jako redaktor serwisów informacyjnych. W latach 2008-12 był kierownikiem działu informacji, skąd trafił do serwisu sportowego, gdzie pełnił funkcje dziennikarza, redaktora i wydawcy. Relacjonował m.in. Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym czy piłkarskie mecze reprezentacji Polski.

RMF24.pl jest jednym z największych polskich internetowych serwisów informacyjnych. W grudniu ub.r. portal zanotował ponad 5,7 mln użytkowników, którzy wygenerowali 35,6 mln odsłon. W RMF24.pl znajdują się najbardziej aktualne informacje z Polski i świata, doniesienia sportowe, ekonomiczne i kulturalne, raporty specjalne, zapisy rozmów nadawanych na antenie radia RMF FM oraz autorskie blogi dziennikarzy.

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »