Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

1 listopada w RMF FM przez cały dzień ballady wszech czasów
28/10/2022

1 listopada to słuchacze ułożą playlistę RMF FM – od rana do wieczora wybrzmi aż 200 przebojów w ramach plebiscytu „TOP ballady wszech czasów”. Tego dnia stacja gościć też będzie Dawida Kwiatkowskiego, Roksanę Węgiel, Mateusza Ziółko i Oskara Cymsa.

Weekend w RMF FM

W ramach plebiscytu RMF FM nada 200 wybranych przez słuchaczy ballad, które są dla nich wyjątkowo ważne i przywodzą na myśl istotne wspomnienia. Utwory słuchacze mogą wybierać w internetowym głosowaniu, a na antenie grane będą w każdej godzinie między 6 a 20.

W programie pojawią się też goście. Roksana Węgiel, Mateusz Ziółko, Dawid Kwiatkowski i Oskar Cyms wykonają wyjątkowe i dedykowane bliskiej osobie wersje swoich hitów lub znaną balladę, która wiele dla nich znaczy.

Również 1 listopada, po godz. 20 Paulina Sawicka i Mateusz Opyrchał zapraszają na program sensacyjny dotyczący najdziwniejszych teorii spiskowych krążących wokół śmierci gwiazd. Przedstawią niezwykłe hipotezy związane z odejściem m.in. Marilyn Monroe, Elvisa Presley’a, Tupaca, Kurta Cobaina, Michaela Jacksona, Jimiego Hendrixa, Jima Morrisona i Bruce’a Lee.

W „Faktach RMF FM” reporterzy opowiedzą o najstarszych polskich cmentarzach: w Płocku i Ostrowie Wielkopolskim. Przez cały dzień w „Faktach” gościć też będzie Tomasz Terlikowski w cyklu „O świętych bez tajemnic”.

Z kolei dzień wcześniej, w Halloween RMF FM tradycyjnie organizuje Zlot Podcasterów Kryminalnych. 31 października od godz. 20, podczas trzeciej edycji akcji, wśród gości Kamila Barnowskiego i Daniela Dyka, twórców podcastu „Sceny Zbrodni”, znajdą się m.in. autorzy cykli „Zagadki Kryminalne”, „Mafia PL” i „Kryminatorium”.

Jak co roku RMF FM przygotowuje też akcję „Bezpieczny powrót”, w ramach której będzie towarzyszyć kierowcom w całej Polsce i pomagać w dotarciu na groby bliskich. Pierwsze relacje z dróg i cmentarzy pojawią już w piątek, 28 października popołudniu, a potem będą nadawane też 31 października popołudniu i 1 listopada – przez cały dzień.

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »