Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Wakacyjny Zlot Gwiazd w Mikołajkach z RMF FM
06/07/2023

W środę 5 lipca w Mikołajkach odbył się wielki Wakacyjny Zlot Gwiazd RMF FM. Na słuchaczy, wczasowiczów i mieszkańców czekały atrakcje i występy Blanki, Margaret, Darii, Piotra Kupichy, Wiktora Dyduły, Verde i lunch od śpiewającego kucharza Matteo Brunettiego.

RMF FM na Mazurach

Wakacyjny Zlot Gwiazd RMF FM nie mógł obejść się bez muzyki najlepszej pod słońcem. W tym roku były to nie tylko sceniczne występy artystów – Piotr Kupicha ruszył w miasto szalonym busem. Razem ze słuchaczami odśpiewał w nim największe, wakacyjne hity, a potem dał mini-koncert. Przy Promenadzie rozbrzmiały znane wszystkim przeboje i charakterystyczny głos wokalisty grupy Feel.

Blanka zamieniła się w instruktorkę tańca i na Rynku zaprezentowała szaloną choreografię do swojego przeboju „Solo”.

Margaret i Wiktor Dyduła, jako doświadczeni w rozkręcaniu imprez i bujaniu tłumem, rozbujali „Party dla singli” na żółtych łódkach RMF FM.

Z kolei Daria Marx zadbała o odpowiednią oprawę „wodnej” randki dla par. Na jej jachcie nie zabrakło nastrojowej muzyki, a romantyczne dźwięki idealnie współgrały z cudownymi widokami i zakochanymi parami.

W Mikołajkach można też było spotkać Verdego, czyli Kacpra Jędrasa. Autor takich przebojów jak „xoxo” czy „Reakcje Chemiczne” udowodnił, że kapkowanie w rytm żywiołowej muzyki, czyli podbijanie piłki nogą, klatka piersiową lub głową, jest możliwe, choć bardzo trudne. Oczywiście nie zabrakło chętnych, którzy podjęli wyzwanie i zmierzyli się z piłką.

Na molo zagościł Matteo Brunetti, gdzie przygotował lunch. Charyzmatyczny Włoch, którego widzowie pokochali w 6. edycji programu „MasterChef”, zaserwował bruschettę, owoce morza, makaron sałatkowy na chłodno i prawdziwie włoską pizzę.

Na zakończenie Wakacyjnego Zlotu Gwiazd w Mikołajkach podczas koncertu finałowego wystąpili Piotr Kupicha, Blanka, Daria Marx i Verde. Na Scenie RMF FM przy Promenadzie rozgrzali wszystkich, którzy tego dnia odwiedzili Mikołajki!

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »