Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Anna Gielewska kolejną prowadzącą „Popołudniową rozmowę w RMF FM”
31/08/2023

Wywiadów Anny Gielewskiej słuchać będzie można w każdy wtorek, tuż po godz. 18 w ramach „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”. Od poniedziałku 4 września na antenie RMF FM pojawiać się też będą dwa codzienne poranne wywiady – o 7 i 8.

Publicystyka w RMF FM

Anna Gielewska jest redaktorką naczelną portalu śledczego VSquare.org, współzałożycielką magazynu śledczego Fundacji Reporterów FRONTSTORY.PL, badaczką zorganizowanej dezinformacji i propagandy, wcześniej była dziennikarką m.in. „Rzeczpospolitej”, „Dziennika Gazety Prawnej” i tygodnika „Wprost”.

W pozostałe dni „Popołudniową rozmowę w RMF FM” poprowadzą: Grzegorz Sroczyński (poniedziałki), Tomasz Terlikowski (środy), Marek Tejchman (czwartki) i Piotr Salak (piątki).

„Publicystyka zawsze odgrywała bardzo istotną rolę na antenie RMF FM. Nasi dziennikarze zapraszają najważniejszych polityków i ekspertów w kraju, by dać słuchaczom jak najszerszy obraz bieżących wydarzeń i przedstawić wszystkie niuanse i konteksty. Tej jesieni będzie to szczególnie istotne, ze względu na trwającą kampanię i zbliżające się wybory” – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

W dni powszednie pierwszym wywiadem będzie „Rozmowa o 7-ej w RMF FM”, która poprowadzą gospodarze porannego programu internetowego Radia RMF24: Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński, Paweł Balinowski i Michał Zieliński.

O 8-ej na „Poranną rozmowę w RMF FM” zaprosi Robert Mazurek, znany z dociekliwych pytań i bezkompromisowości wobec polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, który rozpocznie 8. już sezon swoich wywiadów na antenie stacji.

W soboty o 8.31 na antenę powraca „Gość Krzysztofa Ziemca”.

Pierwsza część wszystkich wywiadów nadawana jest na antenie RMF FM, a cała rozmowa – łącznie z internetową dogrywką – w informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 oraz w wersji wideo na portalu RMF24.pl.

Uzupełnieniem oferty wywiadów publicystycznych będzie „Rozmowa w południe” w Radiu RMF24, której zapowiedź znajdzie się też na antenie RMF FM.
drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »