Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Roksana Węgiel, Cleo i Daria Marx w hitach Tiny Turner na Wszystkich Świętych
27/10/2023

Z okazji Dnia Wszystkich Świętych RMF FM przez cały dzień grać będzie najpiękniejsze ballady. Wieczorem natomiast wspomnienie Tiny Turner, której przeboje zaśpiewają Roksana Wegiel, Cleo i Daria Marx.

1 listopada w RMF FM

W ramach plebiscytu „TOP Ballady wszech czasów” RMF FM nada wybrane w internetowym głosowaniu przez słuchaczy utwory, które są dla nich wyjątkowo ważne i przywodzą na myśl istotne wspomnienia. Na antenie pojawią się 1 listopada między 9 a 20. Dodatkowo w programie także archiwalne wypowiedzi artystów, którzy odeszli.

Wieczorem natomiast, od godz. 20, Darek Maciborek zaprasza na program specjalny „Tina Turner Tribute”. Roksana Węgiel, Cleo i Daria wykonają w nim największe hity zmarłej niedawno legendy pop. A dramatyczną historię jej życia i związku Ike’iem Turnerem przedstawi Mateusz Opyrchał w podcaście „Ostatnie Dni Legendy”.

 

Z kolei dzień wcześniej, w Halloween RMF FM tradycyjnie organizuje czwartą już z kolei „Ogólnopolską Noc Podcasterów”. W tym roku, od godz. 20 o największych zbrodniach opowiadają Marcin Myszka z „Kryminatorium”, Katarzyna Dziuba, autorka podcastu „Zbrodnie Zapomniane” i Olga Herring, twórczyni serii „True Crime”.

Jak co roku RMF FM przygotowuje też akcję „Bezpieczny powrót”, w ramach której będzie towarzyszyć kierowcom w całej Polsce i pomagać w dotarciu na groby bliskich. W tym roku relacje z dróg i cmentarzy pojawią  się 31 października popołudniu i 1 listopada przez cały dzień.

 

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »