Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Daria Zawiałow kolejną prowadzącą „RMF FM w trasie”
06/11/2023

Tej jesieni polscy piosenkarki i piosenkarze mają okazję spróbować swoich sił jako dziennikarze radiowi. Tym razem w tę rolę na trzy tygodnie wcieli się Daria Zawiałow, która będzie kolejną prowadzącą program „RMF FM w trasie”.

RMF FM w trasie

W kolejne soboty Daria Zawiałow opowie o swoich wyprawach do Stanów Zjednoczonych i występach m.in. w Nowym Jorku, o najnowszej płycie „Dziewczyna Pop”, zdradzi też nieznane historie i kulisty swojej artystycznej kariery.

W każdym programie będzie też rozdawać słuchaczom bilety na koncerty w ramach nadchodzącego cyklu koncertów „Trasa 92’” – wokalistka wystąpi w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Programu „RMF FM w trasie: Daria w Hollywood” z udziałem Darii Zawiałow można będzie słuchać w kolejne trzy soboty od 11 listopada w godzinach 15-17.

Wcześniej, przez trzy tygodnie, program prowadziła Agnieszka Chylińska, która wspominała 30 lat swojej kariery artystycznej i zapraszała na koncerty w ramach trasy „Kiedyś do Ciebie wrócę”.

W następnych tygodniach prowadzącymi „RMF FM w trasie” będą kolejni polscy piosenkarze, którzy również zdradzać będą nieznane fakty ze swojej kariery zawodowej i zaproszą słuchaczy na swoje występy na największych arenach w kraju.

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »