Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Ponad 20 miast i miasteczek odwiedzi w trakcie majówkowej trasy RMF FM
29/04/2024

Już 30 kwietnia RMF FM wyrusza w majówkową trasę kamperem po całym kraju, w której udział wezmą nie tylko dziennikarze stacji, ale też gwiazdy sceny muzycznej: bryska, Kamil Bednarek, Daria Marx i Arek Kłusowski.

Majówka z RMF FM

W trakcie swojej podróży dwie radiowe ekipy odwiedzą dziesiątki słuchaczy, którzy zgłaszając się przez stronę internetową zaproszą dziennikarzy do swoich domów czy na działki. W odwiedzanych miejscowościach RMF FM organizować też będzie dla mieszkańców m.in. kawę, pizzę, hamburgery, ognisko czy kino plenerowe. Słuchacze będą mieli również szansę wygrać zaproszenia na koncerty.

Pierwsza ekipa: Jacek Tomkowicz, Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski, znani z porannego „Wstawaj, szkoda dnia”, wyruszy 30 kwietnia i pojedzie w kierunku Bieszczad.

W ciągu trzech dni odwiedzą m.in. Sandomierz, gdzie ze słuchaczami spotka się Daria Marx i oprowadzi po domu serialowego Ojca Mateusza oraz Przemyśl, w którym Arek Kłusowski zaprosi do kamperowej dyskoteki.

2 maja w kierunku Mazur udadzą się gospodarze popołudniowej „Lepsze połowy dnia”: Ola Filipek i Mateusz Opyrchał. Do radiowej ekipy dołączy też bryska, która w Ciechocinku zorganizuje mały dancing i zaśpiewa dla mieszkańców, a w Chełmnie, razem z Panem Savyanem wieszać będzie kłódki miłosne kłódki. Podczas wielkiego finału 5 maja w Mikołajkach na słuchaczy czekać będą aktywności w Wiosce Żeglarskiej, rejs do Starych Sadów, ognisko i spotkanie z Kamilem Bednarkiem.

Cała trasa będzie na bieżąco relacjonowana na antenie RMF FM, na stronie www.rmf.fm i w mediach społecznościowych stacji.

Majówkowa trasa jest częścią najnowszej kampanii „Fajne radio RMF”, której twarzami są Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji.

drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »