Grupa RMF

Koszalin - lokalna reklama radiowa

RMF MAXX Pomorze, dzięki unikalnemu know-how Grupy RMF, oferuje pełną gamę działań promocyjnych zarówno na antenie rozgłośni (kampanie spotowe, konkursy, sponsoring) jak i poza nią (eventy, wydarzenia specjalne). Reklama w RMF MAXX jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Pomorze to stacja o największym zasiegu technicznym w regionie.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Promuj się z pomocą radia!

POTENCJAŁ MIASTA. Koszalin to miasto o wyjątkowym potencjale: ponad 100-tysięczne miasto, w którym blisko 2/3 mieszkańców jest w wieku produkcyjnym. By dotrzeć do nich z informacją o Twojej usłudze lub oferowanym produkcie wystarczy skorzystać z oferty rozgłośni regionalnej RMF MAXX. Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności, turystów i studentów.

OFERTA REKLAMOWA. Oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe. Profesjonalni doradcy handlowi w Koszalinie i Słupsku pomogą w doborze najskuteczniejszych działań oraz w sposób profesjonalny zaplanują całą kampanię. Po jej zakończeniu przedstawią szczegółowy raport wraz z wynikami słuchalności.

ZASIĘG TECHNICZNY. RMF MAXX Pomorze dysponuje aż siedmioma nadajnikami rozlokowanym na całym środkowym wybrzeżu. Zasięgiem technicznym pokrywamy pas od Lęborka aż po Rewal docierając do największych miast regionu: Koszalina i Słupska oraz najważniejszych kurortów: Łeby, Ustki, Darłowa czy Ustroni Morskich. W zasięgu stacji mieszka ponad 560 tys. osób.

SŁUCHALNOŚĆ. RMF MAXX Pomorze to jedna z największych rozgłośni lokalnych regionu. Każdego tygodnia słucha jej 292 tys. osób. W samym Koszalinie mamy tygodniowo prawie 40 tys. słuchaczy, co oznacza, że stację włącza blisko połowa mieszkańców w wieku 15-75 lat Średnio każdy z odbiorców spędza z RMF MAXX Pomorze ponad 2,5 godziny dziennie.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX POMORZE to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych Pomorza Środkowego. Działa od czerwca 2006 roku, kontynuując tradycję radia lokalnego nadającego na tych częstotliwościach od 1993 roku. Początkowo obejmowała zasięgiem Koszalin, Słupsk i Lębork, po czym systematycznie poszerzała zasięg uruchamiając kolejne nadajniki w Bytowie (2008 rok), Kwidzyniu i Darłowie (2009 rok) oraz Rewalu (2010 rok).

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Koszalin

ul. Zwycięstwa 140 lok. 327, 75-613 Koszalin        |        tel. 94 34 34 566
Anna Walasek        |        szef sprzedaży regionalnej        |        tel. 600 002 556        |        anna.walasek@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

drukuj