Informacja prasowa
www.gruparmf.pl/dla-prasy/informacje-prasowe
Grupa RMF
Przejdź do listy informacji prasowych »

Grupa RMF z tytułem Najlepszego Biura Reklamy Radiowej 2017
27/11/2017

Grupa RMF po raz trzeci z rzędu zwyciężyła w rankingu branżowego miesięcznika „Media & Marketing Polska” i otrzymała tytuł Najlepszego Biura Reklamy Radiowej Roku 2017.
Grupa RMF jest najlepiej oceniana spośród wszystkich pięciu istniejących na rynku brokerów radiowych.

Grupa RMF zwycięzcą

Respondenci (w badaniu biorą udział klienci brokerów) docenili RMF w takich wymiarach jak: „szybko i wyczerpująco odpowiadają na brief”, „potrafią doradzić, zaoferować ciekawe rozwiązania” czy „profesjonalnie obsługują kampanie internetowe”.

Jak podkreśla „Media & Marketing Polska” w podsumowaniu rankingu, na zwycięstwo Grupy RMF wpłynęły również „propozycje atrakcyjnych formatów i niestandardowych rozwiązań, które na żywej antenie sprawdzają się coraz bardziej przede wszystkim wśród młodszych grup słuchaczy, bo dodatkowo angażują i pozwalają wykorzystać inne kanały komunikacji”.

Redakcja wskazuje też na wysoką pozycję głównej anteny Grupy. „RMF FM wciąż jest nie tylko liderem słuchalności ogólnopolskiej, ale również najchętniej wybieraną przez słuchaczy rozgłośnią w dni powszednie w godzinach porannych” – pisze „MMP” w komentarzu.

We wszystkich badanych kategoriach Grupa RMF poprawiła swoje wyniki sprzed roku i jako jedyne radiowe biuro reklamy we wszystkich kategoriach miało wynik powyżej średniej rynkowej.
drukuj
Przejdź do listy informacji prasowych »