Bajeczna Polska

Zobacz serwis www Bajeczna Polska: http://bajecznapolska.pl/

Bajeczna Polska to serwis turystyczno-krajoznawczy, w którym znajduje się wiele rozmaitych propozycji na jednodniowe wycieczki, aktywne spędzenie weekendu, urlopu. Specjalnie przystosowane trasy samochodowe, rowerowe, piesze, zachęcą do podróży największych domatorów.

Znajdują się tu zapisy wypraw w ramach akcji „Swoją drogą”, a także prezentacje miejscowości odwiedzanych przez dziennikarzy „Faktów RMF FM” i w trakcie projektów „Fakty z Twojego Miasta” i „Twoje Miejsce Niezwykłe”.

Serwis podzielony jest na kilka sekcji: aktualności z najświeższymi doniesieniami turystycznymi, trasy z zapisami szlaków pieszych, rowerowych i samochodowych, atrakcje, gdzie znaleźć można opisy niezwykłych miejsc w Polsce oraz miasta. Wszystkie te dane naniesione są również na interaktywną mapę.

Serwis stale uzupełniany jest o nowe miejsca, które odwiedzają dziennikarze RMF FM. Dziennikarze podróżują po całej Polsce, by odkryć piękne, ale mało znane miejsca, pokazać atrakcje, o których wie niewielu, pochwalić to, co dobre w małych ojczyznach słuchaczy.