RMF Digital przeprowadziło dotychczas wiele niestandardowych akcji i kampanii dla największych Klientów. Są wśród nich m.in. Orlen, Media Expert czy Kler. Przeczytaj, jakie zaoferowaliśmy rozwiązania i jakie przyniosły efekty.

Wakacje.pl – przedłużamy wakacje

Wakacje.pl – przedłużamy wakacje

Portal Wakacje.pl postanowił w 2021 roku promować wyjazdy wakacyjne nie tylko w tradycyjnym okresie letnim, ale też po sezonie. Dlatego w połowie września rozpoczął miesięczną kampanię reklamową na stronach rmf.fm, wykorzystując partnerstwo Tematu Tygodnia. Wyniki były o blisko 40% wyższe od zakładanych.

Czytaj więcej »
mBank Nowe Horyzonty

mBank Nowe Horyzonty

Grupa RMF zrealizowała trwającą blisko dwa miesiące akcję specjalną dla marki mBank mającą na celu promocję Festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu, której bank jest głównym partnerem. Kampania obejmowała zarówno działania antenowe w stacjach radiowych, jak i szereg aktywności internetowych przygotowanych przez RMF Digital, w efekcie których wygenerowano ponad 0,5 mln odsłon z logo mBank.

Czytaj więcej »
ING Bank Śląski - dla przedsiębiorców

ING Bank Śląski - dla przedsiębiorców

ING Bank Śląski SA w swojej lutowej kampanii przetestował nowe narzędzie jakim jest programmatic audio. Kampania na platformie RMFon.pl osiągnęła satysfakcjonujące dla klienta efekty – ponad 90% spotów zostało wysłuchanych od początku do końca.

Czytaj więcej »