10 tysięcy flag od RMF FM! Wielka akcja na krakowskich Błoniach z okazji Dnia Flagi

26/04/2019

Już 2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, RMF FM zaprasza na wielką akcję Morze Flag. Punktualnie o godzinie 10:00 krakowskie Błonia zaleje 10 tys. biało-czerwonych flag dumnie powiewających na wietrze. To będzie oszałamiający, zapierający dech w piersiach widok!

Dzień Flagi z RMF FM

Uczestnikami tego niezwykłego wydarzenia będą m.in. znani sportowcy, a do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta, regionu i całej Polski. Od godziny 15:00 każdy uczestnik będzie mógł zabrać pamiątkową flagę do domu!

Słuchaczy, którzy tego dnia nie mogą przybyć na Błonia, zapraszamy do stworzenia wirtualnego morza biało-czerwonych flag. Na mapie na specjalnej stronie każdy może zaznaczyć miejsce, w którym aktualnie przebywa właśnie symbolem polskiej flagi.

RMF FM co roku organizuje niezwykłe wydarzenia z okazji Dnia Flagi. Do tej pory były to już m.in. biało-czerwona sztafeta, która przemierzyła całą Polskę – od Zakopanego po Gdynię i wywieszenie ze specjalnego balonu najdłuższej, bo aż 180-metrowej flagi.

Morze Flag to tylko jedna z atrakcji, jaką RMF FM przygotowało na majówkę. Oprócz tego między 1 a 3 maja na antenie stacji wygrać będzie można bilety na najgorętsze koncerty w Polsce: Ariany Grande, Maroon 5, zespołu Metallica, Jona Bon Joviego, Phila Collinsa i Michaela Buble.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY