Informacje prasowe

Wystartowało RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki

14/05/2024
W poniedziałek 13 maja zaczęło emisję nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach

RMF FM rusza w Polskę w ramach akcji „Twoje fajne miasto”

13/05/2024
Akcja „Twoje fajne miasto w RMF FM” wystartuje w sobotę 18 maja. Co tydzień ekipa rozgłośni odwiedzać będzie polskie miasta i miasteczka. Pierwszym miejscem na trasie stacji będzie Rawicz.

RMF FM najbardziej opiniotwórczym radiem dekady

09/05/2024
Radio RMF FM znalazło się na 1. miejscu w rankingu najbardziej opiniotwórczych rozgłośni minionej dekady w zestawieniu przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów. W rankingu wszystkich mediów stacja również znalazła się na podium zajmując 2. miejsce.

Ponad 20 miast i miasteczek odwiedzi w trakcie majówkowej trasy RMF FM

29/04/2024
Już 30 kwietnia RMF FM wyrusza w majówkową trasę kamperem po całym kraju, w której udział wezmą nie tylko dziennikarze stacji, ale też gwiazdy sceny muzycznej: bryska, Kamil Bednarek, Daria Marx i Arek Kłusowski.

Grupa RMF - lider jest tylko jeden! (I jak zawsze nosi żółtą koszulkę...)

19/04/2024
Grupa RMF jest największą polską grupą radiową, która każdego dnia gromadzi aż prawie 9 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania to blisko 35%. Liderem wśród stacji radiowych jest niezmiennie RMF FM - najpopularniejsza stacja wśród Polaków.

Wieczór wyborczy po II turze wyborów samorządowych w RMF FM i Radiu RMF24

19/04/2024
RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalny wieczór wyborczy po głosowaniu w II turze na prezydentów miast, burmistrzów i wójtów w tegorocznych wyborach samorządowych. Program wystartuje o 21 w najbliższą niedzielę 21 kwietnia.

Nowa akcja antenowa RMF Classic „Pod znakiem lwa”

17/04/2024
Przez najbliższy miesiąc na antenie RMF Classic trwać będzie wielka akcja „Pod znakiem lwa” promująca nadchodzący krakowski Festiwal Muzyki Filmowej (którego stacja jest współorganizatorem), a w szczególności – niezwykły pokaz filmu „Król Lew” ze ścieżką dźwiękową wykonywaną na żywo przez orkiestrę.

Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej „Fajne radio RMF”

12/04/2024
Wystartowała kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest też konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.

Anna Paluszek nową wydawczynią publicystyki w RMF FM

08/04/2024
Kolejne wzmocnienie zespołu Faktów RMF FM. Do warszawskiej redakcji od kwietnia dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.

Wybory samorządowe w RMF FM i Radiu RMF24

04/04/2024
Na wyborczą niedzielę RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe – wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy. Na bieżąco wyniki wyborów będzie można śledzić też w portalu RMF24.pl.

RMF MAXX z nowościami w wiosennej ramówce

02/04/2024
Od 2 kwietnia radio RMF MAXX modyfikuje swoją ramówkę. Pojawią się dwa nowe programy: „Kanał nadawczy” i „Próba mikrofonu”, do zespołu dołącza też popularny tiktoker DJ Zimny Gulasz znany też jako Jano.

Radio RMF24 wyróżnione w „Raporcie Audio 2024”

02/04/2024
W tegorocznym „Raporcie Audio” – cyklicznej publikacji branżowego miesięcznika „Media Marketing Polska” – wyróżnione zostało Radio RMF24. Redakcja magazynu doceniła rozgłośnię dostrzegając efekty inwestycji Grupy RMF w ofertę programową i promocję.

W Wielkanoc RMF Classic odwiedzi Kalwarię Zebrzydowską i Wieliczkę

27/03/2024
Świętowanie Wielkanocy RMF Classic rozpocznie od spotkania z Tomaszem Terlikowskim, dziennikarzem Radia RMF24 i autorem książki „To ja, Judasz. Biografia apostoła”. Opowie, czy Judasz w ogóle istniał i dlaczego dziś widzimy w nim głównie archetyp zdrajcy.

Wielkanoc w RMF FM z gośćmi specjalnymi i koncertami akustycznymi

27/03/2024
Wśród gości RMF FM w trakcie tegorocznych Świąt Wielkanocnych będą m.in. Sylwia Grzeszczak, Kuba Błaszczykowski, Vix.N i Joanna Kołaczkowska.

Kuba Błaszczykowski i „Wielkanoc z widokiem na park... narodowy” w Radiu RMF24

25/03/2024
W Wielką Sobotę w internetowym Radiu RMF24 Piotr Salak zaprosi na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Były piłkarz reprezentacji Polski opowie o tym, co najważniejsze w życiu i szczerości w sporcie. Niedziela Wielkanocna upłynie z kolei pod znakiem przyrody. Reporterzy stacji odwiedzą miejsca, gdzie mogą powstać nowe parki narodowe, m.in. Jurę Krakowsko-Częstochową, Mazury czy Dolinę Dolnej Odry.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY