Pakiety handlowe

Proponujemy zakup kampanii reklamowych w pakietach opartych o stacje radiowe z portfolio Grupy RMF. Specjalnie opracowane cenniki gwarantują niezwykle atrakcyjne koszty dotarcia z przekazem do większości grup celowych.
Pakiet Power FM to z kolei oferta zasięgowa oparta zarówno o produkty własne Grupy RMF jak i naszego partnera - pakietu Audytorium 17 Premium.

Zasięg i skuteczność

Pakiet RMF 3D to emisja reklam we wszystkich stacjach z portfolio Grupy RMF. Pakiet umożliwia dotarcie do bardzo szerokiego grona słuchaczy przy wyjątkowo atrakcyjnych kosztach dotarcia. Kampanię w ogólnopolskim radiu RMF FM wzmacniamy przekazem emitowanym w grupie 22 stacji lokalnych i regionalnych RMF MAXX, w sieci RMF Classic, obecnej w 21 miastach kraju oraz w czterech radiach lokalnych: Radiu GRA Toruń, Radiu GRA Wrocław, Radiu Jura Częstochowa, Radiu 90 Rybnik i Radiu Alex Zakopane.

Dotarcie do młodych

Zasięg w szerokim targecie z naciskiem na młodych, aktywnych, inwestujących w siebie i swoje gospodarstwo domowe, otwartych na nowe trendy odbiorców. W skład pakietu wchodzą RMF FM, grupa stacji RMF MAXX, Radio Gra Toruń i Radio Gra Wrocław.

Dotarcie do menedżerów

Pakiet umożliwia dotarcie do szerokiej grupy słuchaczy z naciskiem na osoby wykształcone, na stanowiskach i z wysokim dochodami przy wyjątkowo atrakcyjnych warunkach handlowych. Kampanie reklamowe alokowane są równocześnie w ogólnopolskim radiu RMF FM oraz obecnej w 21 dużych i średnich miastach ponadregionalnej sieci RMF Classic. Słuchacze tej stacji to wyjątkowo atrakcyjna z punktu widzenia reklamodawców grupa konsumentów - osoby zarówno młode jak i dojrzałe, o ponadprzeciętnym statusie materialnym. RMF z Klasą zapewnia naszym Klientom najwyższy zasięg wśród pakietów radiowych skierowanych do osób wykształconych i ceniących sobie dobry smak i jakość.

Najsilniejszy pakiet partnerski w Polsce

Pakiet Power FM to pakiet o największym zasięgu dziennym spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert tego typu. Umożliwia dotarcie do wielu kluczowych targetów: młodych, dorosłych, dojrzałych, pracujących, dobrze zarabiających, męskich i kobiecych. Reklamy emitowane są w 52 stacjach: ogólnopolskim RMF FM, RMF MAXX, RMF Classic i pięciu stacjach lokalnych oraz 17 Rozgłośniach Regionalnych i 6 wyspecjalizowanych programach lokalnych (tzw. stacjach miejskich) Polskiego Radia. Dzięki takiej konstrukcji pakietu, stacje uzupełniają się, trafiając do różnych targetów, a współsłuchalność między poszczególnymi rozgłośniami i grupami jest relatywnie niska. Reklamodawcy kupujący pakiet Power FM otrzymują pełne wsparcie w zakresie planowania i bookingu.

Sponsoring pakietowy

Oferujemy sponsoring audycji o tej samej tematyce w różnych stacjach Grupy RMF. Dzięki sponsoringowi możliwe są niestandardowe działania i odważne projekty. W ramach sponsoringu pakietowego oferujemy:

  • Prognozę pogody 3D - sponsoring prognozy w RMF FM, RMF MAXX i RMF Classic obejmujący aż 294 emisji wskazań sponsora w ciągu tygodnia.
  • Fakty Sportowe 2D - sponsoring "Faktów sportowych" w RMF FM i "Fleszów sportowych" w RMF MAXX obejmujący 127 wskazań w ciągu tygodnia.
  • Poranek 3D - obecność w trzech porannych programach: "Wstawaj, szkoda dnia" w RMF FM, "Wstawaj nie udawaj" w RMF MAXX i "Śniadaniu mistrzów" w RMF Classic - ponad 100 wskazań tygodniowo.
  • Lista Przebojów 2D - sponsoring "POPlisty" w RMF FM i "Listy HOP BĘC" w RMF MAXX - 75 emisji wskazań Sponsora w ciągu tygodnia.

 

Zobacz także

SŁUCHALNOŚĆ

wyniki słuchalności rozgłośni Grupy RMF i oferowanych przez nią pakietów handlowych

CENNIKI

aktualne cenniki oraz ogólne warunki umów stacji radiowych i pakietów handlowych

STREAMY

posłuchaj rozgłośni Grupy RMF na platformie internetowej RMFon.pl

D0 GÓRY