13 stacji grupy Bauer Media Audio wyemituje ekskluzywny koncert Coldplay

15/10/2021

W piątek 15 października, 13 stacji radiowych w całej Europie należących do Bauer Media Audio nada ekskluzywny koncert zespołu Coldplay, który dotrze do ponad 40 milionów fanów. W Polsce najciekawszych fragmentów będzie można słuchać w RMF FM po godz. 20, a na stronie rmf.fm będzie można zobaczyć wideo z czterema piosenkami z koncertu.

Coldplay w RMF FM

Bauer Media Audio – wiodący europejski nadawca radiowy, podpisał umowę na wyłączność na emisję koncertu Coldplay, którego odbiorcami będzie ponad 40 mln fanów w całej Europie.

Wykorzystując swój międzynarodowy zasięg i skalę działania, Bauer Media Audio wyemituje koncert w trzynastu wiodących europejskich stacjach radiowych w ośmiu krajach, m.in. w: RMF FM (Polska), Absolute Radio (Wielka Brytania), The Hits Radio Network (Wielka Brytania), Today FM (Irlandia), Radio Expres (Słowacja), Radio Nova (Finlandia), Radio Norge (Norwegia), Mix Megapol (Szwecja) i NOVA (Dania).

Koncert w londyńskim Shepherd’s Bush Empire, przeznaczony wyłącznie dla 2 tys. fanów, to powrót Coldplay na scenę przed premierą nowego albumu „Music of the Spheres”.

Emisja koncertu na skalę europejską to kolejne innowacyjne działanie grupy Bauer w obszarze audio. Dzięki Bauer Media Audio, obecnemu na ośmiu rynkach radiowych i posiadającemu wiele stacji o różnych formatach, Coldplay może dotrzeć do milionów swoich fanów w całej Europie, którzy inaczej nie mogliby uczestniczyć w koncercie.

„Stworzyliśmy fantastyczne wydarzenie, którym mogą cieszyć się wspólnie miliony ludzi w całej Europie. Wszystko dzięki połączeniu bezkonkurencyjnej skali naszego działania i wyjątkowego zasięgu. Radio jest w stanie zapewnić branży muzycznej niezwykłą łączność pomiędzy artystami a fanami” – mówi Paul Keenan, prezes Bauer Media Audio.
 
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY