30 tysięcy bombonierek dla słuchaczy RMF FM z okazji 30. urodzin stacji

10/01/2020

Radio RMF FM zaprasza słuchaczy do wspólnego świętowania 30. rocznicy powstania Stacji w wyjątkowy sposób. W 6-ciu miastach Polski oraz za pośrednictwem internetu rozdanych zostanie 30 tysięcy jubileuszowych bombonierek!

30 lat RMF FM

13 stycznia  bombonierki będą rozdawane od 8:00 w pociągach SKM w Trójmieście, od 11:00 w Warszawie na Dworcu Centralnym i od 14:00 w porcie lotniczym Kraków – Balice. 18 stycznia na autostradzie MOPŁÓDŹ / Wiśniowa Zachód, od 12:00 na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej i od 14:00 na Rynku w Katowicach.

Po słodycze można się będzie zgłaszać również za pośrednictwem portalu www.rmf.fm.

Radio RMF FM świętuje swoje 30. urodziny już od zeszłego roku, poprzez wyjątkową kampanię reklamową i product placementy w ponad 13 najpopularniejszych serialach i programach telewizyjnych. Od 13 stycznia na antenie Telewizji Polskiej wielbiciele Stacji będą mieli szansę podglądać studia radiowe, poznać kulisy pracy reporterów, prezenterów w serialu "Radio, kamera, akcja!”. Słuchacze, zobaczą jak żyje radio, jak pracują ich ulubieni prowadzący, bo na ekranie obok aktorów pojawią się także gwiazdy RMF FM. Na ekranie zobaczymy: Eryka Kulmę (dziennikarz), Jana Kardasińskiego (operator), Adama Cywkę (szef), Katarzynę Ankudowicz (recepcjonistka), Magdalenę Stużyńską (sprzątaczka). Pojawią się dziennikarze RMF FM: Robert Mazurek, Darek Maciborek, Przemek Skowron, Jacek Tomkowicz, Natalia Kawałek, Paweł Jawor, Ola Filipek, Tomasz Olbratowski, Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY