4. Charytatywny Blok Reklamowy i 4. urodziny I Love Radio

07/04/2021

11 kwietnia radiowcy w całym kraju świętować będą Polski Dzień Radia. Tradycją lat ubiegłych porozumienie I Love Radio dołącza do obchodów, zapraszając reklamodawców do udziału w 4. Charytatywnym Bloku Reklamowym.

I Love Radio

Jak co roku I Love Radio, czyli wspólna akcja czterech nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Grupy ZPR Media SA, świętuje Polski Dzień Radia, emitując Charytatywny Blok Reklamowy. Spoty usłyszymy w niedzielę 11 kwietnia pomiędzy godz. 10. a 11. na antenach 167 stacji radiowych w całym kraju. Przychód z akcji zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie. Na antenach wielu stacji będzie można także wygrać zestawy gadżetów od I Love Radio.

Dokładnie 4 lata temu, konkurujące na co dzień grupy radiowe nawiązały porozumienie, którego celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego, a to wszystko poprzez działania promocyjne, edukacyjne i badawcze. Na stronie www.iloveradio.pl prezentowane są raporty radiowe, materiały case studies czy analizy wyników słuchalności.

Co roku 11 kwietnia I Love Radio organizowało także atrakcje dla domów mediowych, które przybierały formę mini koncertów, spotkań z gwiazdami radia oraz konkursów. W tym roku coroczny #Radiowiec dla pracowników domów mediowych odbywa się online i ma postać konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.

Polski Dzień Radia ma na celu podkreślenie ważnej roli radia w naszym codziennym życiu. 11 kwietnia 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich przyjęło dokument z opiniami o wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. Wkrótce będziemy obchodzić 100-tną rocznicę tego ważnego kroku w rozwoju polskiej radiofonii.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY