5 nowych stcaji RMFon, platforma ma już 100 kanałów

28/01/2013

29 stycznia rusza pięć nowych stacji karnawałowych w RMFon. W sumie na platformie internetowych stacji radiowych będzie od wtorku 100 kanałów z różnorodną muzyką.

Nowe stacje:

RMF Karnawał

Wyśmienita stacja do szalonej zabawy! RMF Karnawał to połączenie najlepszych przebojów, które obecnie podbijają świat, z imprezowymi hitami poprzednich sezonów. Tutaj znajdziesz utwory, bez których nie może obyć się najlepsze party: od Bee Gees, przez Enej, po Davida Guettę i najnowsze hity  Calvina Harrisa i Will.I.Ama z Britney Spears! Dobra zabawa gwarantowana!

RMF Classic Karnawał

Razem z RMF Classic przygotowaliśmy wyjątkowy bal. Zatańcz z nami tango, walc czy menueta. Rozkoszuj się dźwiękami klasycznych tańców rodem z królewskich dworów. Poczuj magię weneckiego karnawału i balu w stylu C.K.

RMF Rio

Gorący atmosfera nawet w środku zimy! Połączenie zmysłowości i wybuchowego temperamentu: od klasycznej samby po hity z brazylijskich list przebojów. Zakochaj się w karnawale w RMF Rio! Baw się w upalnym klimacie rozpalonej słonecznymi dźwiękami Copacabany!

RMF 90s Dance

Stacja, przy której nie sposób usiedzieć w miejscu! RMF 90s Dance to dawka ogromnej energii prosto z dyskotekowych parkietów lat dziewięćdziesiątych! Tutaj grają obok siebie Ace Of Base, Aqua, 2 Unlimited, Eiffel 65 oraz Mr. President! To miejsce, które ograniczone jest tylko dwoma słowami: dobra zabawa!

RMF Dubstep

Stacja, w której usłyszysz najświeższe wielkomiejskie brzmienia! Wejdź w świat klubów rodem z południowego Londynu! Daj się zawładnąć mocnym uderzeniom dubstepowym - wyłącznie nowym utworom i najlepszym remiksom znanych przebojów!

W grudniu 2012 roku z serwisu RMFon.pl korzystało prawie 2,2 mln unikalnych użytkowników, wynika z badań GemiusTraffic. Liczba odsłon RMFon.pl wyraźnie wzrasta. W grudniu wynosiła 15,6 mln, co oznacza wzrost w stosunku do listopada o 21% (źródło: audyt site-centric gemiusTraffic, Gemius SA).

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY