Agnieszka Chylińska poprowadzi nowy program w RMF FM

04/10/2023

W najbliższą sobotę w RMF FM startuje zupełnie nowy program – „RMF FM w trasie”, którego gospodarzami będą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pierwszą prowadzącą będzie wokalistka i autorka tekstów Agnieszka Chylińska.

Nowy program w RMF FM

W audycji „RMF FM w trasie” od 7 października przez kolejne trzy soboty w godz. 15-17 Agnieszka Chylińska opowiadać będzie o swojej twórczości, wspominać będzie 30 lat kariery muzycznej, podzieli się nieznanymi anegdotami i historiami z koncertów i sesji nagraniowych.

Będzie też rozdawać słuchaczom bilety na swoje koncerty, które odbędą się w ramach przyszłorocznej trasy „Kiedyś do Ciebie wrócę” w siedmiu miastach Polski.

Agnieszka Chylińska nie po raz pierwszy będzie gospodynią audycji radiowej. Wokalistka w latach 2013-2015 prowadziła w RMF FM swój autorski program „Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej”.

W następnych tygodniach prowadzącymi „RMF FM w trasie” będą kolejni polscy piosenkarze, którzy również zdradzać będą nieznane fakty ze swojej kariery zawodowej i zaproszą słuchaczy na swoje występy na największych arenach w kraju.
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY