Sieć RMF MAXX to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych w kraju składająca się z 23 stacji.

Tomaszów Mazowiecki - skuteczna lokalna reklama radiowa

Reklama w RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki to możliwość dotarcia do unikalnej grupy słuchaczy. Reklama w rozgłośni jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki dociera do licznych targetów w mieście.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Najefektywniejsza forma promocji w Tomaszowie

POTENCJAŁ MIASTA. Tomaszów Mazowiecki i cały powiat zamieszkuje blisko 120 tys. osób.  To bardzo atrakcyjny rynek zbytu, a mieszkańcy jak i odwiedzający są potencjalnymi klientami i odbiorcami lokalnych usług i produktów. To mogą być także Twoi Klienci! Wystarczy, że poinformujesz ich skutecznie o swoim produkcie lub usłudze.

OFERTA REKLAMOWA. Oferujemy m.in. tradycyjne kampanie spotowe, szeroką gamę sponsoringów, konkursy i lokowanie produktu. Nasi doradcy w lokalnym biurze reklamy pomogą dobrać najbardziej efektywną formę promocji Twojej firmy.

ZASIĘG TECHNICZNY. W zasięgu technicznym radia RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki, nadającego na 88,4 FM, mieszka ok. 100 tys. osób. To mieszkańcy Tomaszowa oraz wielu mniejszych miast regionu, m.in. Rawy Mazowieckiej, Koluszek, Spały, Wolbórza i częściowo także Piotrkowa Trybunalskiego. Aby do nich dotrzeć, wystarczy skontaktować się z lokalnym biurem reklamy Grupy RMF, by otrzymać ofertę i dodatkowe informacje.

SŁUCHALNOŚĆ. RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki z każdym tygodniem buduje swoją słuchalność i zyskuje nowych słuchaczy oferując nie tylko znane z całej sieci, uwielbiane w całej Polsce programy Jak "Wstawaj, nie udawaj" czy "LIsta HOP BĘC", ale też lokalne seriwsy informacyjne, magazyny publicystyczne czy lokalną prognozę pogody.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX TOMASZÓW MAZOWIECKI wystartowało w połowie maja 2024 roku i jest najmłodszą stacją sieci RMF MAXX. Codziennie nadaje lokalne serwisy informacyjne, doniesienia kulturalne, informacje z dróg oraz dużo rozrywki: konkursy, zabawy, listy przebojów.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Lokalne Biuro Reklamy 

Agnieszka Śliwińska-Oracz        |        szef makroregionu sprzedaży lokalnej        |        tel. 600 002 506        |        agnieszka.sliwinska-oracz@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście: Radio Track, Kantar Polska, 03-05.2024, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania

D0 GÓRY