RMF MAXX Podlasie gwarantuje najskuteczniejszą i konkurencyjną cenowo promocję Twojej firmy.

Białystok - lokalna reklama radiowa

RMF MAXX Podlasie to lokalna rozgłośnia radiowa nadająca w Białymstoku i Łomży oferująca szeroki wachlarz możliwości promocyjnych: od kampanii spotowych przez akcje niestandardowe na antenie po działania łączące wydarzenia na antenie i poza anteną radiową.
Reklama w białostockiej stacji lokalnej Grupy RMF jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Podlasie dociera do mieszkańców dwóch największych miast regionu.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Sprawdź efektywność radia

POTENCJAŁ MIASTA. Białystok to blisko 300 tysięcy mieszkańców, z czego 2/3 w wieku produkcyjnym - to potencjalni klienci Twojej firmy. Najlepszym sposobem poinformowania ich o swoim produkcie lub usłudze jest kampania w radiu lokalnym - to regionalne stacje radiowe są najczęściej najbliższe lokalnej społeczności, żyją życiem mieszkańców informując ich, radzą i oferując najlepszą rozrywkę.

OFERTA REKLAMOWA. Reklama w lokalnym radiu RMF MAXX Podlasie to szeroka gama produktów i usług: od kampanii spotowych przez konkursy i lokowanie produktu po akcje specjalne i eventy. Wyboru najefektywniejszych form pomogą dokonać doradcy klienta w lokalnym biurze reklamy.

ZASIĘG TECHNICZNY. W zasięgu technicznym dwóch nadajników radia RMF MAXX Podlasie mieszka ponad 0,5 mln osób. To mieszkańcy Białegostoku i Łomży oraz wielu mniejszych miast regionu: Choroszczy, Supraśla czy Nowogrodu.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia radio RMF MAXX Podlasie gromadzi ponad pół miliona słuchaczy i jest jedną z najpopularniejszych rozgłośni lokalnych w regionie. W samym Białymstoku RMF MAXX Podlasie jest słuchane każdego tygodnia przez ponad 80 tys. mieszkańców.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej

RMF MAXX PODLASIE to to jedna z najważniejszych stacji lokalnych regionu. Zaczęła nadawać w Łomży w listopadzie 2005 roku, jako jedna z pierwszych stacji sieci radiowej RMF MAXX. W 2010 roku, powielając łomżyńską częstotliwość, rozgłośnia uruchomiła swój drugi nadajnik - w Białymstoku, dzięki czemu dociera teraz również do mieszkańców stolicy województwa.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Podlasie

ul. Cieszyńska 3A lok. 302-303, 15-371 Białystok        |        tel. 85 742 36 66

Wioletta Popławska        |        doradca Klienta RMF MAXX        |        tel. 600 002 582        |        wioletta.poplawska@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

D0 GÓRY