RMF MAXX Bydgoszcz daje dotarcie tygodniowo do ponad 350 tys. osób.

Bydgoszcz - lokalna reklama radiowa

RMF MAXX Bydgoszcz to możliwość dotarcia do unikalnej grupy słuchaczy: w zasięgu naszego nadajnika mieszka ponad 0,5 mln osób. Reklama w lokalnej rozgłośni Grupy RMF jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Bydgoszcz pozwala na najlepsze wykorzystanie potencjału miasta.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Reklamowa skuteczność w Bydgoszczy

POTENCJAŁ MIASTA. Bydgoszcz to jedno z największych miast Polski. By najskuteczniej wykorzystać potencjał wystarczy skorzystać z oferty lokalnej rozgłośni radiowej, która najpełniej dociera do mieszkańców, żyje ich problemami, informuje, doradza i umila każdy dzień.

OFERTA REKLAMOWA. RMF MAXX zagwarantuje, że o Twojej ofercie usłyszą mieszkańcy regionu. Oferujemy standardowe i niestandardowe rozwiązania promocyjne: kampanie spotowe, konkursy, sponsoringi, lokowanie produktu, w doborze których pomagają doradcy Grupy RMF.

ZASIĘG TECHNICZNY. W zasięgu technicznym radia RMF MAXX Bydgoszcz mieszka prawie 530 tys. osób. To mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia oraz wielu mniejszych miast regionu: Solca Kujawskiego, Nakła czy Koronowa. Aby do nich dotrzeć, wystarczy skontaktować się z lokalnym biurem reklamy Grupy RMF, by otrzymać ofertę i dodatkowe informacje.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia radio RMF MAXX Bydgoszcz gromadzi 358 tysięcy słuchaczy i jest jedną z najpopularniejszych stacji lokalnych w mieście. Każdy z odbiorców spędza z rozgłośnią średnio 2 godz. dziennie.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX BYDGOSZCZ jest jedną z najmłodszych stacji sieci. Zaczęło nadawać pod tą nazwą w czerwcu 2013 roku, kontynuując tradycję radia lokalnego nadającego na tej częstotliwości od 2005 roku. Jednocześnie do sieci RMF MAXX przystąpiły inne lokalne stacje w regionie: we Włocławku i Inowrocławiu.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Bydgoszcz

ul. Królowej Jadwigi 18 lok. 302, 85-231 Bydgoszcz        |        tel. 52 325 38 23 (22)
Marlena Rogóż        |        doradca Klienta RMF MAXX i Radia GRA        |        tel. 600 002 551        |        marlena.rogoz@rmf.pl
Katarzyna Rydwelska        |        doradca Klienta RMF MAXX i Radia GRA        |        tel. 600 002 575        |        katarzyna.rydwelska@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

D0 GÓRY