Kampania w RMF MAXX Mazowsze to najskuteczniejsza forma promocji radiowej w regionie.

Mazowsze - lokalna reklama radiowa w Ciechanowie, Płońsku i Mławie

Reklama w RMF MAXX Mazowsze to możliwość dotarcia do unikalnej grupy słuchaczy: ponad 150 tysięcy mieszkańców Ciechanowa, Płońska, Mławy oraz okolicznych gminach, to potencjalni klienci Twojej firmy, konsumenci Twoich produktów i usług. Grupa RMF dysponuje bogatym doświadczenie w sprzedaży czasu reklamowego, co przekłada się na profesjonalną obsługę również na poziomie lokalnym. Oferujemy szereg narzędzi, które pozwolą rozreklamować Twoją firmę: klasyczne spoty, akcje niestandardowe, działania pozaantenowe, eventy.

RMF MAXX Mazowsze to jedna z najsilniejszych stacji lokalnych regionu.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Sprawdź efektywność radia

POTENCJAŁ MIASTA. Ciechanów, Mława czy Płońsk to miasta o olbrzymim potencjale. Czy wykorzystujesz go w pełni? Czy wszyscy Twoi potencjalni klienci wiedzą o istnieniu Twojej firmy, znają Twój produkt lub usługę? Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności.

OFERTA REKLAMOWA. Reklama w lokalnym radiu RMF MAXX Mazowsze jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

ZASIĘG TECHNICZNY. RMF MAXX Mazowsze dysponuje trzema nadajnikami zlokalizowanymi w Ciechanowie, Mławie i Płońsku. W zasięgu technicznym rozgłośni znajduje się 171 tysięcy osób - głownie są to mieszkańcy trzech największych miast regionu, ale też mieszkańcy takich gmin jak Szydłowo, Naruszewo, Dzierzgowo i Strzegowo.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia radio RMF MAXX Mazowsze gromadzi 135 tysięcy osób i jest największą stacją lokalną w regionie północnego Mazowsza. Średnio każdy z naszych słuchaczy spędza ze stacją ponad 2 godziny dziennie.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej

RMF MAXX MAZOWSZE zostało uruchomione w marcu 2010 roku na stałe wpisując się w krajobraz medialny północnego Mazowsza. Obecnie stacja nadająca z Ciechanowa, oferuje - poza dobrą rozrywką i współczesną muzyką - także lokalne informacje, aktualności kulturalne czy publicystykę.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Mazowsze

ul. Pułtuska 4/6, 06-400 Ciechanów        |        tel. 23 673 90 17
Ewelina Pijanowska        |        doradca Klienta RMF MAXX        |        tel. 600 002 529        |        ewelina.pijanowska@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

D0 GÓRY