RMF MAXX Konin to jedyna w mieście stacja dla ludzi młodych i dorosłych.

Konin - lokalna reklama radiowa

Reklama RMF MAXX Konin to możliwość dotarcia do unikalnej grupy słuchaczy: mieszkańców miasta i ościennych gmin, do których dociera rozgłośnia. Reklama w konińskiej stacji Grupy RMF jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Konin pozwala na najlepsze wykorzystanie potencjału miasta.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Najskuteczniejsze radio w Koninie

POTENCJAŁ MIASTA. Konin i okolice to region z olbrzymim potencjałem - do potencjalnych nabywców Twojej sługi lub produktu trzeba jednak dotrzeć z informacją. Jednym z najlepszych kanałów komunikacji jest lokalne radio - kampania reklamowa lub akcja specjalna skutecznie dociera do mieszkańców i zachęca ich do zakupów.

OFERTA REKLAMOWA. RMF MAXX Konin, dzięki unikalnemu know-how Grupy RMF oferuje pełna gamę działań promocyjnych, m.in. działania antenowe (kampanie, konkursy, akcje) jak i wydarzeń pozaantenowych.

ZASIĘG TECHNICZNY. W zasięgu technicznym znajdują się mieszkańcy Konina oraz wielu okolicznych gmin: Golina, Kazimierz Biskupi, Kramsk, Sompolno, Stare Miasto czy Ślesin. Aby do nich dotrzeć, wystarczy skontaktować się z lokalnym biurem reklamy Grupy RMF, by otrzymać ofertę i dodatkowe informacje.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia RMF MAXX Konin gromadzi 126 tysięcy słuchaczy i jest najpopularniejszą stacją lokalną w regionie. Nasi słuchacze spędzają z rozgłośnią średnio 2 godziny dziennie, co oznacza, że proponowany program oceniają jako atrakcyjny i nie muszą szukać alternatywy w eterze.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX KONIN wystartowało w maju 2015 roku, kontynuując działalność najstarszej stacji lokalna w mieście, nadającej od 1992 roku. Rozgłośnia jest częścią Grupy RMF od października 2014 roku, na antenie - oprócz programów lokalnych, nadawana jest m.in. kultowa lista przebojów "Hop Bęc".

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Konin

ul. Chopina 21d, 62-507 Konin        |        tel. 63 243 70 65
Tomasz Fahner        |        doradca Klienta RMF MAXX        |        tel. 666 010 262        |        tomasz.fahner@rmf.pl
Marzena Mili-Krzyżak        |        doradca Klienta RMF MAXX        |        tel. 666 010 265        |        marzena.mili-krzyzak@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

D0 GÓRY