RMF MAXX Pomorze to największa stacja lokalna regionu - słyszalna od Rewalu po Lębork.

Słupsk - lokalna reklama radiowa

RMF MAXX Pomorze, dzięki unikalnemu know-how Grupy RMF, oferuje pełną gamę działań promocyjnych zarówno na antenie rozgłośni (kampanie spotowe, konkursy, sponsoring) jak i poza nią (eventy, wydarzenia specjalne). Reklama w RMF MAXX jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Pomorze dociera do mieszkańców Słupska, Koszalina i wielu innych miast regionu.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Lokalne radio dla lokalnej kampanii

POTENCJAŁ MIASTA. Słupsk to miejsce o wyjątkowym potencjale: blisko 100-tysięczne miasto, w którym blisko 2/3 mieszkańców jest w wieku produkcyjnym. By dotrzeć do nich z informacją o Twojej usłudze lub oferowanym produkcie wystarczy skorzystać z oferty rozgłośni regionalnej RMF MAXX. Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności, turystów i studentów.

OFERTA REKLAMOWA. RMF MAXX Pomorze gwarantuje profesjonalne wsparcie doradców handlowych lokalnych biurach w Słupsku i Koszalinie. Na życzenie klientów zasugerują oni najefektywniejsza formę promocji na antenie radiowej w oparciu o standardowe i niestandardowe rozwiązania. Jesteśmy też otwarci na nowe pomysły nietypowych akcji.

ZASIĘG TECHNICZNY. RMF MAXX Pomorze dysponuje aż siedmioma nadajnikami rozlokowanym na całym środkowym wybrzeżu. Zasięgiem technicznym pokrywamy pas od Lęborka aż po Rewal docierając do największych miast regionu: Słupska i Koszalina oraz najważniejszych kurortów: Łeby, Ustki, Darłowa czy Ustroni Morskich. W zasięgu stacji mieszka ponad 560 tys. osób.

SŁUCHALNOŚĆ. RMF MAXX Pomorze to jedna z największych rozgłośni lokalnych regionu. Każdego tygodnia słucha blisko 300 tys. osób. W samym dawnym woj. słupskim mamy tygodniowo 154 tys. słuchaczy, co oznacza, że stację włącza połowa dorosłych mieszkańców regionu. Średnio każdy z nich spędza ze stacją ponad 2,5 godziny dziennie.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających dynamiczną, nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX POMORZE to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych Pomorza Środkowego. Działa od czerwca 2006 roku, kontynuując tradycję radia lokalnego nadającego na tych częstotliwościach od 1993 roku. Początkowo obejmowała zasięgiem Słupsk, Koszalin i Lębork, po czym systematycznie poszerzała zasięg uruchamiając kolejne nadajniki w Bytowie (2008 rok), Kwidzyniu i Darłowie (2009 rok) oraz Rewalu (2010 rok).

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Słupsk

ul. Bema 9-10, 76-200 Słupsk        |        tel. 59 842 32 57
Anna Walasek        |        szef sprzedaży regionalnej        |        tel. 600 002 556        |        anna.walasek@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com, www.slupsk.pl, fot. Michał Słupczewski

D0 GÓRY