RMF MAXX Poznań zawsze blisko spraw ważnych dla mieszkańców miasta i regionu.

Poznań - lokalna reklama radiowa

RMF MAXX Poznań to jedna z najważniejszych stacji lokalnych stolicy Wielkopolski. Oferuje szeroki wachlarz możliwości promocyjnych: od kampanii spotowych przez akcje niestandardowe na antenie po działania łączące wydarzenia na antenie i poza anteną radiową.
Reklama w poznańskiej stacji lokalnej Grupy RMF jest tania i skuteczna, o czym przekonują się przedsiębiorcy z regionu: lokalni biznesmeni, właściciele drobnych punktów usługowych, ale też duże przedsiębiorstwa czy spółki miejskie.

RMF MAXX Poznań dociera do wielu atrakcyjnych grup celowych.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Efektywna i niedroga kampania radiowa

POTENCJAŁ MIASTA. Czy znasz potencjał Poznania i regionu poznańskiego? Czy wykorzystujesz go w pełni? Czy wszyscy Twoi potencjalni klienci wiedzą o istnieniu Twojej firmy, znają Twój produkt lub usługę? W samym tylko Poznaniu mieszka ponad pół miliona osób, drugie tyle odwiedza co roku miasto. To tu uczy się też ponad 120 tys. studentów. Oni wszyscy mogą być klientami Twojej firmy.

OFERTA REKLAMOWA. Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności, turystów i studentów. RMF MAXX zagwarantuje, że o Twojej ofercie usłyszą mieszkańcy regionu. Profesjonalni doradcy handlowi w naszym poznańskim biurze pomogą w doborze najskuteczniejszych działań oraz w sposób profesjonalny zaplanują całą kampanię.

ZASIĘG TECHNICZNY. W zasięgu technicznym radia RMF MAXX Poznań znajduje się Poznań oraz wiele mniejszych miast regionu: Swarzędz, Luboń, Strzeszynek czy Kostrzyn.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia radio RMF MAXX Poznań gromadzi przy odbiornikach 413 tysięcy osób z miasta i regionu. Przeciętnie słuchacz spędza z naszą stacją blisko 2 godziny dziennie: w domu, w pracy czy w samochodzie.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX POZNAŃ rozpoczęło nadawanie w Poznaniu na częstotliwości 93,5 FM w czerwcu 2007 roku dołączając do grupy lokalnych rozgłośni nadających pod tą marką w całym kraju. Na antenie, oprócz lokalnych wiadomości, magazynów reporterskich, pojawia się też codzienne lokalne pasmo prezenterskie prowadzone przez znanego w mieście DJ'a NeeValda.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Poznań

ul. Kramarska 26, 61-765 Poznań        |        tel. 61 852 32 45
Małgorzata Hirsch-Weichert        |        szef sprzedaży makroregionu        |        tel. 600 002 573        |        malgorzata.weichert@rmf.pl
Marek Jurków        |        doradca Klienta Grupy RMF        |        tel. 600 002 520        |        marek.jurkow@rmf.pl
Maja Sobańska        |        doradca Klienta RMF MAXX        |        tel. 600 002 511        |        maja.sobanska@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

D0 GÓRY