RMF MAXX Inowrocław to najpopularniejsza rozgłośnia lokalna w mieście.

Inowrocław - lokalna reklama radiowa

Reklama w inowrocławskiej rozgłośni lokalnej Grupy RMF to możliwość dotarcia do praktycznie każdej grupy celowej z miasta i regionu. RMF MAXX Inowrocław oferuje tanią i skuteczną kampanię reklamową opartą o spoty radiowe lub akcje niestandardowe.
Do naszej oferty przekonali się już nie tylko liczni lokalni przedsiębiorcy i biznesmeni, właściciele większych i mniejszych punktów produkcyjnych i usługowych, ale także urzędy, instytucje i spółki miejskie.

RMF MAXX Inowrocław oferuje dotarcie do wielu grup słuchaczy w mieście i regionie.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Gwarancja dotarcia do mieszkańców Inowrocławia

POTENCJAŁ MIASTA. Inowrocław, jedno z większych miast regionu, zamieszkiwany przez 75 tys. osób, a w ciągu roku odwiedzany przez blisko 10 tys. turystów. To bardzo atrakcyjny rynek zbytu, a mieszkańcy jak i odwiedzający są potencjalnymi klientami i odbiorcami lokalnych usług i produktów. To mogą być także Twoi Klienci! Wystarczy, że poinformujesz ich skutecznie o swoim produkcie lub usłudze.

OFERTA REKLAMOWA. Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności. RMF MAXX zagwarantuje, że o Twojej ofercie usłyszą mieszkańcy regionu. Oferujemy m.in. kampanie spotowe, sponsoringi, konkursy i lokowanie produktu.

ZASIĘG TECHNICZNY. W zasięgu technicznym radia RMF MAXX Inowrocław mieszka prawie 150 tys. osób. To mieszkańcy Inowrocław oraz wielu mniejszych miast regionu, m.in. Janikowa, Kruszwicy czy Strzelna. Aby do nich dotrzeć, wystarczy skontaktować się z lokalnym biurem reklamy Grupy RMF, by otrzymać ofertę i dodatkowe informacje.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia radio RMF MAXX Inowrocław gromadzi 115 tysięcy słuchaczy i jest najpopularniejszą stacją lokalną w mieście. Jest też jedyną rozgłośnią oferującą w Inowrocławiu muzykę dynamiczną, współczesną, atrakcyjną zarówno dla osób młodych jak i dojrzałych.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX INOWROCŁAW to najpopularniejsza rozgłośnia lokalna wśród mieszkańców miasta i okolic. Zaczęła nadawać na fali 90,8 FM w czerwcu 2013 roku, kontynuując tradycję rozgłośni lokalnej działającej na tej częstotliwości od 1993 roku, na stałe wpisując się w medialny krajobraz regionu. Obecnie nadaje lokalne serwisy informacyjne i magazyny publicystyczne o najważniejszych wydarzeniach miasta, doniesienia z dróg i lokalną prognozę pogody. Oprócz tego - najlepszą współczesną muzykę i dużo pozycji rozrywkowych.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Inowrocław

ul. Szeroka 1/118, 88-100 Inowrocław        |        tel. 52 566 15 66
Violetta Bednarek        |        doradca Klienta RMF MAXX i Radia GRA        |        tel. 600 002 557        |        violetta.bednarek@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcie: pko/Wikipedia.org, licencja Creative Commons

D0 GÓRY