RMF MAXX Lubuskie dociera każdego tygodnia do ponad 270 tys. słuchaczy w Gorzowie i Zielonej Górze.

Gorzów Wielkopolski - lokalna reklama radiowa

Reklama w lubuskiej rozgłośni lokalnej Grupy RMF to możliwość dotarcia do praktycznie każdej grupy celowej z miasta i regionu. RMF MAXX oferuje tanią i skuteczną kampanię reklamową opartą o spoty radiowe lub akcje niestandardowe.
Do naszej oferty przekonali się już nie tylko liczni lokalni przedsiębiorcy i biznesmeni, właściciele większych i mniejszych punktów produkcyjnych i usługowych, ale także urzędy, instytucje i spółki miejskie.

RMF MAXX Lubuskie to efektywna reklama w Gorzowie Wielkopolskim.

  • RADIO BLISKO LUDZI

    RMF MAXX żyje problemami swoich słuchaczy, informuje, doradza i umila każdy dzień.
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA

    oferujemy pełen wachlarz działań, m.in. kampanie spotowe, niestandardowe akcje antenowe i wydarzenia specjalne łączące radio i inne środki reklamowe.
SKONTAKTUJ SIĘ
 

 

Najszersza oferta radiowa w Gorzowie

POTENCJAŁ MIASTA. W samym Gorzowie mieszka ponad 100 tysięcy osób, z czego 2/3 to osoby w wieku produkcyjnym z przeciętnym wynagrodzeniem ponad 3 tys. zł posiadających 60 tys. samochodów. Mieszkańcy miasta i okolic to Twoi potencjalni Klienci! Wystarczy, że poinformujesz ich skutecznie o swoim produkcie lub usłudze.

OFERTA REKLAMOWA. Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności, turystów i studentów. RMF MAXX zagwarantuje, że o Twojej ofercie usłyszą mieszkańcy regionu. Doradcy handlowi Grupy RMF pomogą w doborze najefektywniejszej formy promocji radiowej, a po skończonej kampanii przedstawią szczegółowy raport wraz z wynikami słuchalności.

ZASIĘG TECHNICZNY. Lubuskie RMF MAXX nadaje na dwóch częstotliwościach w dwóch stolicach województwa: na 101,7 FM w Zielonej Górze i na nowej, uruchomionej w maju 2015 roku częstotliwości 94,9 FM w Gorzowie. Stacja słyszalna jest nie tylko w tych dwóch miejscowościach, ale też w całym regionie, m.in. w Bogdańcu, Deszcznie, Kłodawie, Sulechowie, Nowej Soli czy Czerwińsku. Aby do nich dotrzeć, wystarczy skontaktować się z lokalnym biurem reklamy Grupy RMF, by otrzymać ofertę i dodatkowe informacje.

SŁUCHALNOŚĆ. Każdego tygodnia RMF MAXX Lubuskie, nadające dotychczas w Gorzowie i Zielonej Górze, gromadzi przed odbiornikami 271 tys. słuchaczy. Każdy z nich spędza z rozgłośnią średnio 2 godz. i 5 minut dziennie. Te wyniki sprawiają, że stacja jest w czołówce lokalnych rozgłośni radiowych w regionie. W samym Gorzowie i okolicach każdego tygodnia RMF MAXX Lubuskie włącza 103 tys. osób, a z marką zaznajomionych jest 280 tys. osób.

SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.

RMF MAXX w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM rozpoczął nadawanie w maju 2015 roku dzięki wygranej przez stację konkursu koncesyjnego na częstotliwość 94,9 FM. Codziennie nadaje lokalne serwisy informacyjne, doniesienia kulturalne, informacje z dróg oraz dużo rozrywki: konkursy, zabawy, listy przebojów. Dzięki lokalnym reporterom rozgłośnia żyje rytmem miasta i zawsze na bieżąco informuje swoich słuchaczy o najważniejszych wydarzeniach.

KONTAKT Z LOKALNYM BIUREM

Biuro Reklamy Gorzów Wielkopolski

Krzysztof Krawczyk        |        doradca Klienta RMF MAXX        |        tel. 600 002 587        |        krzysztof.krawczyk@rmf.pl

Dane wykorzystane w tekście:     Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013     |     Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania     |     Zdjęcia: fotolia.com

D0 GÓRY