Bezpłatne ebooki dla subskrybentów RMF Classic+

05/05/2022

Subskrybenci platformy radiowej RMF Classic+ otrzymali bezpłatny dostęp do jednej z rekomendowanych przez redakcję RMF Classic pozycji z oferty Legimi – największego w Polsce serwisu udostępniającego ebooki, audiobooki i synchrobooki® w abonamencie.

RMF Classic+ z Legimi

Dzięki współpracy RMF Classic z Legimi subskrybenci RMF Classic+ mogą wybrać jedną z 16 pozycji polecanych przez zespół stacji. W ramach akcji „Czytaj z RMF Classic+” do wyboru są m.in. autobiografia Ennio Morricone, społeczno-feministyczna powieść Marty Dzido „Małż”, książka „Medytacja to nie to, co myślisz” Jona Kabata-Zinna, bestsellerowa reporterska opowieść Joanny Gierak-Onoszko „27 Śmierci Toby’ego Obeda”, reportaże Barbary Włodarczyk o współczesnej Rosji czy uhonorowana Nagrodą Literacką Nike „Baśń o wężowym sercu” Radka Raka. Są też pozycje międzynarodowe od takich sław jak Richard Flanagan („Klaśnięcie jednej dłoni”), Amos Oz („Judasz”) i Cormac McCarthy („To nie jest kraj dla starych ludzi”).

 

Bezpłatny dostęp do ebooków z oferty Legimi to już kolejny bonus oferowany subskrybentom platformy radiowej RMF Classic+. Użytkownicy mogą słuchać streamu radia RMF Classic zupełnie bez reklam (bloki reklamowe zastępowane są muzyką), wybierać spośród czterech tematycznych audycji muzycznych nadawanych równolegle w dni powszednie po godz. 13 czy odsłuchiwać specjalne podcasty dostępne tylko na RMF Classic+. Pod koniec kwietnia udostępniona została nowa aplikacja mobilna RMF Classic, z poziomu której możliwy jest dostęp do platformy RMF Classic+, a już w połowie maja subskrybenci skorzystają z nowej funkcjonalności, która da im dostęp do systemu bonusów.

Ze względu na dynamicznie zmieniająca się ofertę Legimi wybrane pozycję mogą czasowo nie być dostępne.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY