Bezpłatne ebooki i audiobooki dla subskrybentów RMF Classic+

05/05/2022

Subskrybenci platformy radiowej RMF Classic+ otrzymali bezpłatny dostęp do jednej z rekomendowanych przez redakcję RMF Classic pozycji z oferty Legimi – największego w Polsce serwisu udostępniającego ebooki, audiobooki i synchrobooki® w abonamencie.

RMF Classic+ z Legimi

Dzięki współpracy RMF Classic z Legimi subskrybenci RMF Classic+ mogą wybrać jedną z 16 pozycji polecanych przez zespół stacji. W ramach akcji „Czytaj z RMF Classic+” do wyboru są m.in. autobiografia Ennio Morricone, społeczno-feministyczna powieść Marty Dzido „Małż”, książka „Medytacja to nie to, co myślisz” Jona Kabata-Zinna, bestsellerowa reporterska opowieść Joanny Gierak-Onoszko „27 Śmierci Toby’ego Obeda”, reportaże Barbary Włodarczyk o współczesnej Rosji czy uhonorowana Nagrodą Literacką Nike „Baśń o wężowym sercu” Radka Raka. Są też pozycje międzynarodowe od takich sław jak Richard Flanagan („Klaśnięcie jednej dłoni”), Amos Oz („Judasz”) i Cormac McCarthy („To nie jest kraj dla starych ludzi”).

 

Bezpłatny dostęp do ebooków, audiobooków i synchrobooków z oferty Legimi to już kolejny bonus oferowany subskrybentom platformy radiowej RMF Classic+. Użytkownicy mogą słuchać streamu radia RMF Classic zupełnie bez reklam (bloki reklamowe zastępowane są muzyką), wybierać spośród czterech tematycznych audycji muzycznych nadawanych równolegle w dni powszednie po godz. 13 czy odsłuchiwać specjalne podcasty dostępne tylko na RMF Classic+. Pod koniec kwietnia udostępniona została nowa aplikacja mobilna RMF Classic, z poziomu której możliwy jest dostęp do platformy RMF Classic+, a już w połowie maja subskrybenci skorzystają z nowej funkcjonalności, która da im dostęp do systemu bonusów.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY