Cher gwiazdą świątecznego programu RMF Classic

29/11/2023

Po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa i kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.

Grudzień w RMF Classic

Już od 1 aż do 26 grudnia RMF Classic będzie grało świąteczne piosenki codziennie przez cały dzień. Pod hasłem „RMF Classic – Najpiękniejsza Muzyka na Święta” na antenie zabrzmią klasyczne, gwiazdkowe standardy sprzed lat, ale w świąteczny nastrój wprowadzi słuchaczy także cała plejada najpopularniejszych artystów naszych czasów.

Wśród przebojów z dzwoneczkami pojawią się też najnowsze utwory Cher, które wydała na swojej najnowszej płycie „Christmas”. Słuchacze będą mogli wysłuchać fragmentów specjalnego wywiadu piosenkarki, podczas którego będzie opowiadać m.in. o tym albumie.

Jak co roku na antenie zabrzmi też specjalna piosenka świąteczna Artura Andrusa. W tym roku nosi tytuł „Joł Joł Jemioła” i jest wykonywana przez zespół rozgłośni. Przez cały grudzień trwać będzie również głosowanie w kolejnej edycji Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów. Wyniki głosowania słuchaczy i najlepsze – ich zdaniem – gwiazdkowe utwory poznamy podczas finału w Drugi Dzień Świąt.

Świąteczną akcję wspiera kampania reklamowa w prasie i internecie.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY