Daria Zawiałow poprowadzi „POPlistę” w RMF FM

16/10/2023

Daria Zawiałow poprowadzi w najbliższy czwartek gościnnie „POPlistę” RMF FM. Artystka przedpremierowo zaprezentuje też piosenki ze swojej nowej płyty „Dziewczyna Pop”.

POPlista w RMF FM

Daria Zawiałow w czwartek 19 października wcieli się w rolę prowadzącej „POPlisty” w radiu RMF FM. Po godz. 19 przedstawi najnowsze zestawienie listy przebojów układanej codziennie przez słuchaczy oraz  przedpremierowo zaprezentuje wybrane nagrania ze swojej najnowszej płyty „Dziewczyna Pop”, która ukaże się na rynku w piątek. Opowie o swojej pracy nad albumem, zdradzi też kulisy powstawania konkretnych nagrań. Słuchacze RMF FM jako pierwsi będą mieli okazję wysłuchać wybranych przez artystkę piosenek.

Czwarty, studyjny album Darii Zawiałow – „Dziewczyna Pop” to muzyczna podróż do Stanów Zjednoczonych i gitarowych lat 90. Nowy krążek jest owocem współpracy z Bartoszem Dziedzicem – producentem odpowiedzialnym za legendarne już płyty tj. „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło.

W „Dziewczynie Pop”, Daria postanowiła wyjść z roli narratora i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach – pisać o nich bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY