Doda poprowadzi nową audycję w RMF FM

19/12/2023

Już od 30 grudnia o godz. 11 na antenie RMF FM pojawi się nowy program z udziałem słuchaczy – „Dodafon”. W roli prowadzącej zadebiutuje Doda, czyli Dorota Rabczewska.

Doda w RMF FM

„To było kiedyś wielkie moje marzenie, by mieć swoją audycję. Ten rok zakończy się z prawdziwym przytupem, albowiem zaczynam mój nowy program, moją audycję DODAFON w RMF FM”mówi Doda.

W swoim nowym programie będzie rozmawiać ze słuchaczami co tydzień na inny, wybrany temat i doradzać im w każdej kwestii. Temat pierwszego odcinka to świadome nierodzicielstwo – słuchacze opowiedzą dlaczego decydują się nie mieć dzieci.

„Chcę mieć kontakt ze słuchaczami. Chcę, żeby dzwonili do mnie ze wszystkimi sprawami, z którymi nie mogą sami dać rady i może nie mają z kim pogadać... A ja jestem bardzo wyluzowana i tak się składa, że mam na wszystko odpowiedź. Możecie dzielić się swoimi problemami na temat wszystkiego, znam wyjście z każdej sytuacji”zapewnia Doda.

Pierwszy odcinek „Dodafon” w sobotę 30 grudnia o godz. 11, a kolejne od 7 stycznia w każdą niedzielę, również o godz. 11.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY