Domowa Wielkanoc z RMF FM

07/04/2020

RMF FM na nadchodzącą Wielkanoc przygotowało ramówkę na Święta spędzane w domu.

Wielkanoc 2020

W Wielki Piątek, dzień wyciszenia, „Przeboje, które poruszyły wasze serca” Dziennikarze opowiedzą  o ważnych utworach, które towarzyszyły im i Słuchaczom w trudnych chwilach, takich jak np. „Moja i Twoja Nadzieja” podczas powodzi 1997. We wspomnieniach powrócą ważne wydarzenia ostatnich lat i związana z nimi muzyka, aby przekazać Słuchaczom jedno: razem przetrwaliśmy wiele i ten trudny czas tez przetrwamy. 

W Wielką Sobotę radio chce dodać otuchy Słuchaczom pod hasłem: „I tak będziemy razem”. Na antenie radia połączą się rodziny, przyjaciele i zakochani, żeby mimo wszystko być razem, przesłać sobie życzenia i usłyszeć swoje głosy.

W ramach akcji na stronie internetowej Słuchacze, dziennikarze  i gwiazdy będą przesyłać filmy z życzeniami.

W Niedzielę Wielkanocną w ramówce pojawią się „Koncerty z dużego pokoju… gwiazd”, a wystąpią One Republic, Marcin Maciejczak, Marta Gałuszewska, Sanah i inni.

W Lany Poniedziałek radio będzie wspierać Słuchaczy humorem.  Antenę przejmą komicy, wyjątkowo potrzebni w tych trudnych chwilach, tacy jak Mariusz Kałamaga, Robert Górski i Marcin Daniec.

Na koniec dnia, o 23:00, nastąpi Wielki Powrót Misji Specjalnej: Misja Specjalna – Wyspa Węży: prywatne więzienie generała Sikorskiego!

Kolejne odcinki tego historycznego programu będą emitowane w niedziele po 23.00.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY