Fajne Lato RMF na największych koncertach i festiwalach w Polsce

20/06/2024

W tym roku RMF FM bawić się będzie wraz ze słuchaczami na największych festiwalach w kraju i koncertach najpopularniejszych artystów, m.in. sanah, Eda Sheerana, Lenny’ego Kravitza czy Justina Timberlake’a. Będzie też zabawa SMS-owa w nowej odsłonie.

Fajne Lato RMF

Pod hasłem #FajneLatoRMF z sanah rozgłośnia towarzyszyć będzie jednej z najpopularniejszych polskich artystek podczas jej wakacyjnej trasy. sanah zagra aż 10 letnich koncertów m.in. w Warszawie, Białymstoku i Koszalinie, gdzie na słuchaczy czekać będzie mnóstwo atrakcji m.in. w turystycznych miejscowościach okolicy i na plażach.

Już od początku wakacji RMF FM towarzyszyć będzie także uczestnikom festiwalu Santander Letnie Brzmienia, który odbędzie się w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Poznaniu, a zagrają m.in. MROZU, Daria Zawiałow, Vito Bambino, Zalewski, Artur Rojek, Nosowska, Kacperczyk czy Kaśka Sochacka. Na wszystkie koncerty we wszystkich miastach RMF FM będzie rozdawało bilety w konkursach na antenie, a dodatkowo w Krakowie i Warszawie stacja zorganizuje imprezy-rozgrzewki przed koncertami, podczas których można będzie spotkać m.in. dziennikarzy stacji oraz wziąć udział w castingach do kolejnej edycji „Twoich 5 minut w RMF FM”. W akcji słuchacze mogą zaprezentować swoje wokalne umiejętności i zaprezentować swoje utwory lub covery przed całą Polską, a finaliści zostaną wybrani w internetowym głosowaniu.

RMF FM będzie też na Summer Łódź Festival, gdzie zagrają m.in. Milky Chance, Błażej Król & GOD czy Smolasty, na Warsaw Rocks, gdzie na jednej scenie wystąpią Scorpions, Europe, Omega Testamentum i Dżem, na Top of The Top Sopot Festival oraz na Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

RMF FM rozdawać będzie też bilety na koncerty największych zagranicznych gwiazd: Eda Sheerana w Gdańsku, Lenny’ego Kravitza w Krakowie i Łodzi oraz Justina Timberlake’a w Krakowie.

Od lipca na antenie RMF FM pojawi się nowa odsłona zabawy SMS, w której słuchacze co miesiąc wygrywają setki tysięcy złotych. W nowej Wakacyjnej Loterii uczestnicy będą mieli szansę na jeszcze wyższe nagrody, ale będzie to wymagało podjęcia ryzyka, dlatego emocje w czasie gry tego lata będą wyjątkowo gorące.

Na antenie pojawią się znane, letnie programy RMF FM, m.in. poranne „Wstawaj, szkoda lata”, „Fajne Lato RMF”, „Śmieszna połowa dnia” i „Summerplay”. Nie zabraknie tez codziennej „POPlisty”, a wśród nowości pojawi się m.in. „OK! Boomer”, w którym Paulina Sawicka i Paweł Jawor wspominać będą wraz ze słuchaczami wydarzenia i historie z lat 90. i przełomu drugiego milenium. Startuje też nowy podcast Oli Filipek i Mateusza Opyrchała „Historia za historię” przedstawiający przerażające opowieści.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY