Grand Press 2017: Redakcja Faktów RMF FM z nagrodą w kategorii "News"

Redakcja Faktów RMF FM otrzymała nagrodę Grand Press 2017 w kategorii „News”. Kapituła konkursu przyznała ją za to, że dziennikarze RMF FM jako pierwsi poinformowali o wypadku samochodu wiozącego premier Beatę Szydło w Oświęcimiu, do którego doszło 10 lutego.
Z kolei w konkursie Dziennikarz Roku 2. miejsce zajął Robert Mazurek, na co dzień prowadzący "Poranną Rozmowę" w RMF FM.

Grand Press 2017

Nagrodę w kategorii "News" redakcja Faktów RMF FM otrzymała za to, że jako pierwsi poinformowali o wypadku samochodu wiozącego premier Beatę Szydło w Oświęcimiu.

Nagroda w wysokości 1000 euro zostanie przekazana Szlachetnej Paczce - zapowiedział już dyrektor informacji w RMF FM Marek Balawajder.

W kategorii "News" wśród nominowanych znaleźli się także dziennikarze RMF FM Marek Balawajder i Krzysztof Zasada, którzy informowali o tym, że wskutek 20-minutowego opóźnienia przy składaniu dokumentów przetargowych, władze spółki Autosan pozbawiły firmę szansy na zdobycie zamówienia od armii, którego wartość wynosiła prawie 30 milionów złotych.

Więcej o nagrodzie i innych jej laureatach na stronie www.rmf24.pl.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY