Grupa RMF przystąpiła do IAA Polska

26/01/2022

Do Stowarzyszenia IAA Polska dołączyła Grupa RMF. Jest członkiem kurii mediów.

Grupa RMF w IAA

Grupa RMF dołącza do IAA Polska jako największy nadawca radiowy kraju oraz jako wydawca i broker internetowy. Jest członkiem kurii mediów zrzeszającej nadawców radiowych i telewizyjnych oraz wydawców prasowych i internetowych.

IAA Polska jest najszerszą, najbardziej wpływową reprezentacją branży reklamowej w Polsce. Jako jedyna organizacja skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji marketingowej: reklamodawców, media, agencje mediowe, reklamowe, badawcze, technologiczne i inne. Występuje w imieniu całego środowiska: wpływa na otoczenie legislacyjne, promuje dobre praktyki, upowszechnia wiedzę na temat innowacji i nowych trendów, realizując konkretne projekty.

IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy jest częścią największego stowarzyszenia marketingowego na świecie, istniejącego od 1938 roku. W Polsce działa nieprzerwanie od 1993 r.

Grupa RMF jest największym polskim nadawcą radiowym. Należy do niej ogólnopolskie radio
RMF FM, sieć stacji lokalnych RMF MAXXX, ponadregionalne RMF Classic i dwie rozgłośnie lokalne Radio GRA. Do Grupy RMF należy też szereg portali i serwisów internetowych: portal informacyjny RMF24.pl, platforma z kanałami radiowymi RMFon.pl, serwisy Twoje Zdrowie i Bajeczna Polska oraz strony internetowe poszczególnych rozgłośni. W marcu br. uruchomiona została internetowa stacja informacyjna – Radio RMF24.pl.
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY