Grupa RMF rozpoczęła sprzedaż poprzez platformę DV 360 Google’a

03/11/2021

Od listopada Grupa RMF w ramach swojej oferty RMF Digital oferuje klientom zakup zewnętrznej powierzchni reklamowej online za pomocą platformy DSP Display & Video 360 (DV 360) firmy Google.

RMF Digital

Dzięki podpisanej umowie Grupa RMF ma dostęp do platformy Display & Video 360 i umożliwia swoim klientom zakup w modelu programatycznym powierzchni reklamowej online u zewnętrznych wydawców. Do dyspozycji są wszystkie formy reklamy: display, audio i wideo. Z poziomu DV 360 Grupa RMF jest w stanie zaoferować reklamę w największych portalach (m.in. Onet.pl, WP.pl, Interia.pl), w serwisach streamingowych (m.in. YouTube, Spotify, Player.pl, VOD.pl), czy w usługach pocztowych (np. Gmail).

Platforma umożliwia bardzo precyzyjne targetowanie demograficzne i behawioralne.

„Mając dostęp do zasobów reklamowych innych wydawców możemy zaoferować klientom RMF Digital bardzo atrakcyjne pakiety łączące nasze własne produkty z zewnętrznymi serwisami. Jesteśmy w stanie zaproponować np. kampanię audio opartą jednocześnie o RMF ON i inne serwisy audio online albo kampanię wideo w portalu RMF24.pl i na YouTubie. Do tego szczegółowe targetowanie pozwoli na dotarcie tylko do potencjalnych użytkowników produktów czy usług naszych klientów” – mówi Adam Pachla, Head of Digital w Grupie RMF.

Grupa RMF już od 1,5 roku oferuje zakup powierzchni zewnętrznych wydawców w modelu programatycznym poprzez platformę AdForm. Wcześniej sprzedawała w tym modelu własne zasoby reklamowe; była pierwszym polskim nadawcą radiowym, który wprowadził programmatic audio.

RMF Digital to kompleksowa oferta kampanii internetowych realizowanych przez Grupę RMF, zarówno na własnych stronach jak i w portalach wydawców zewnętrznych. W ofercie znajdują się planowanie i zakup kampanii display, audio i wideo, tworzenie akcji specjalnych oraz usługi brokerskie, SEO i content marketingu.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY