Grupa RMF z główną nagrodą w rankingu najlepszych radiowych biur reklamy

05/12/2022

Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.

Nagrody MMP

Grupa RMF osiągnęła w tegorocznym badaniu „MMP” i Kantar Polska wyniki powyżej średniej. Ogólna ocena biura wyniosła 4,69 na 5 możliwych punktów.

W tegorocznym badaniu Grupa RMF wygrała w aż czterech badanych wymiarach:

  • zaufania (82%),
  • oferowania atrakcyjnych formatów i rozwiązań (81%),
  • dobrego doradztwa (81%),
  • obsługi kampanii internetowych (57%), w której firma zanotowała największy skok rok do roku, kiedy to jej wynik wynosił 39%.

Przypomnijmy, że w minionym roku Dział Sprzedaży Grupy RMF intensywnie rozwijał RMF Digital – ofertę kampanii internetowych realizowanych przez Grupę RMF, zarówno na własnych stronach jak i w portalach wydawców zewnętrznych. Rozszerzono tę ofertę m.in. o usługę kompleksowej produkcji podcastów komercyjnych – zarówno audio jak i wideo. Rozpoczęto też sprzedaż oferty RMF 4D łączącej kampanię spotową w radiu z kampanią audio digital na platformie RMFon.pl.

„Media Marketing Polska” po raz 20. zbadał i nagrodził biura reklamy największych mediów. Redakcja przyznała nagrody i wyróżnienia na podstawie badania Kantar Polska oraz wyników biznesowych biur, ich oferty i wprowadzonych innowacji. W kategorii Biuro Reklamy Prasowej – Magazyny zwyciężyło Wydawnictwo Bauer, należące podobnie jak Grupa RMF, do Grupy Bauer Media.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY