Grupa RMF z tytułem Biura Reklamy Radiowej Roku

05/12/2023

Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał tytuł „Biura Reklamy Radiowej Roku” w badaniu satysfakcji strony zakupowej organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” i przeprowadzanym przez niezależny instytut Kantar Polska. Grupa RMF jest nagradzana w tym rankingu już 9. raz z rzędu.

Grupa RMF nagrodzona!

„W dorocznym badaniu satysfakcji klientów Kantara pośród krajowych nadawców radiowych biuro reklamy Grupy RMF nie miało sobie równych. Ocena ogólna wyniosła 4,9 przy średniej 4,5” – pisze „Media Marketing Polska”. Grupa RMF poprawiła ubiegłoroczny wynik, który wynosił 4,7 pkt (na 5 możliwych).

Grupa RMF wygrała w sześciu z siedmiu kategorii szczegółowych. Najwyższe oceny respondenci wystawili za transparentną politykę cenową oraz elastyczne i sprawne działanie w sytuacji zmiany w trakcie kampanii. Doceniono także szybkie i wyczerpujące odpowiedzi na brief orazróżnorodnąofertę rozwiązań i formatów. Największa różnica pomiędzy wskazaniami na biuro Grupy RMF a średnią (+25%) wystąpiła na parametrze „potrafią doradzić, zaoferować ciekawe rozwiązania”.

W ocenie respondentów także pod względem profesjonalnej obsługi kampanii internetowych biuro jest zdecydowanie lepsze od konkurentów, a odsetek pozytywnych opinii w tym obszarze wzrósł w porównaniu z ubiegłym rokiem. „Zasługuje to na podkreślenie w obliczu stale rosnącej synergii między radiem i internetem zarówno pod względem treści, jak i rozwiązań reklamowych” – pisze w podsumowaniu „MMP”.

„Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny zwyciężamy w rankingu, w którym o nagrodzie decydują nasi partnerzy biznesowi, z którymi na co dzień pracujemy. Gratuluję całemu zespołowi za ich zaangażowanie, a naszym klientom dziękuję za zaufanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za docenienie naszego know-how i naszych innowacyjnych rozwiązań. W tym roku zainaugurowaliśmy działalność platformy audioXi oferującej kampanię audio online na stronach i w serwisach streamingowych nadawców radiowych, platform streamingach typu Deezer i producentów podcastów” – mówi Tomasz Ramza, Dyrektor Generalny Działu Sprzedaży Grupy RMF.

 

„Media Marketing Polska” po raz 21. zbadał i nagrodził biura reklamy największych mediów. Redakcja przyznała nagrody i wyróżnienia na podstawie badania Kantar Polska oraz wyników biznesowych biur, ich oferty i wprowadzonych innowacji. W kategorii Biuro Reklamy Prasowej – Magazyny zwyciężyło Wydawnictwo Bauer, należące podobnie jak Grupa RMF, do Grupy Bauer Media.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY