Grzegorz Sroczyński przechodzi do RMF FM

18/08/2023

Grzegorz Sroczyński dołącza do grona prowadzących „Popołudniową rozmowę w RMF FM”. Jego wywiadów będzie można słuchać raz w tygodniu o 18.02 już od początku września.

Rozmowy w RMF FM

Grzegorz Sroczyński jest dziennikarzem i publicystą związanym z portalem Gazeta.pl, wcześniej pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej” i dzienniku „Życie”, w Radiu TOK FM prowadził program „Świat się chwieje”. Jest laureatem wielu nagród dziennikarskich, m.in. Grand Press, Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej czy Złotego Prusa.

„Gospodarze rozmów RMF FM to zawsze dziennikarze dociekliwi, kompetentni, nieszablonowi, uważnie obserwujący bieżące wydarzenia i analizujący je pod różnymi kątami. Takim dziennikarzem jest bez wątpienia Grzegorz Sroczyński i cieszę się, że dołączy do naszego zespołu” – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

„Popołudniowa rozmowa w RMF FM” powróci na antenę po wakacyjnej przerwie w poniedziałek 4 września o godz. 18.02. Pierwsza część wywiadu nadawana jest na antenie RMF FM, a cała rozmowa – łącznie z internetową dogrywką – w informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 oraz w wersji wideo na portalu RMF24.pl.

Wśród gospodarzy programu są też m.in. dziennikarze Radia RMF24 Tomasz Terlikowski i Piotr Salak oraz wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej” Marek Tejchman.

„Popołudniowa Rozmowa w RMF FM” to najpopularniejszy popołudniowy wywiad w polskich rozgłośniach radiowych. Wiosną audycji słuchało codziennie aż 1 mln osób.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY