Gwiazdy sceny klubowej w Światowy Dzień DJ’a w RMF MAXX

09/03/2023

W czwartek, w Światowy Dzień DJ’a, w RMF MAXX gościć będą najbardziej znani Dj’e w Polsce: C-BooL, Tribbs, Gromee, członkowie zespołów Komodo i Audiosoulz, DJ Kris, Fiołas, Neevald, Rafmix, Sopran, DJ ADHD.

Dzień DJ'a 2023

Światowy Dzień DJ’a obchodzony jest co roku 9 marca i świętowany przez klubowych twórców z całego świata. Z tej okazji RMF MAXX zaprosiło najpopularniejszych polskich DJ’ów do wybrania najlepszych ich zdaniem imprezowych hitów. Co godzinę na antenie każdy z artystów zaprezentuje listę swoich trzech topowych przebojów, opowiedzą o nich także w krótkich filmikach, które będą do obejrzenia w social mediach radia.

Na antenie pojawią się: C-BooL, znany z takich przebojów jak „Body & Soul” czy „House Baby”, Tribbs, który produkował utwory m.in. dla Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej i Margaret, Gromee, współpracujący obecnie z największymi studiami na świecie, trio producenckie z Małopolski Komodo, duet Audiosoultz, DJ Kris – ikona polskiego clubbingu i  współtwórca Sunrise Festival oraz DJ’e znani z programów RMF MAXX i sceny klubowej w całej Polsce: Fiołas, Neevald, Rafmix, Sopran i DJ ADHD.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY